Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 3A Region 1 Qualifiers
FHSAA 3A Region 1 Sanctioned **SUBJECT TO CHANGE** (2024)
FHSAA 3A Region 1 Official Rankings (2024)
FHSAA 3A Region 1 Official Rankings (2023)
FHSAA 3A Region 1 Qualifiers (2023)
FHSAA 3A Region 1 Official Rankings (2022)
FHSAA 3A Region 1 Qualifiers (2022)
FHSAA 3A Region 1 Official Rankings (2021)
FHSAA 3A Region 1 Qualifiers (2021)
FHSAA 3A Region 1 Official Rankings (2020)
FHSAA 3A Region 1 Official Rankings (2019)
FHSAA 3A Region 1 Qualifiers (2019)
ICON KEY:
Region Qualifier
Wheelchair
Ambulatory
DISPLAYING
Region Qualifier
Wheelchair
Ambulatory
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
400 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Arnold
Baker County
Choctawhatchee
Clay
Columbia
Ed White
Englewood
Escambia
Fleming Island
Fort Walton Beach
Gainesville
Gulf Breeze
Leon
Lincoln
Matanzas
Menendez
Middleburg
Milton
Mosley
Orange Park
Pine Forest
Ponte Vedra
Rickards
Ridgeview (OP)
Riverside
St. Augustine
Stanton
Terry Parker
Washington (Pensacola)
Westside
FILTER BY ATHLETE(S)
Abbas, Sara (F) - Terry Parker
Abbasi, Aaliyah (F) - Orange Park
Abbott, Cameron (M) - Gulf Breeze
Abram, Rebecca (F) - Stanton
ADAMS, ISAAC (M) - Stanton
Alchi, Mena (F) - Stanton
Alexander, Chelsy (F) - Pine Forest
Alford, Reign (M) - Gainesville
Allbritton, Bailey (F) - Clay
Allen, Kennedi (F) - Lincoln
Allen, Robert (M) - Pine Forest
Alloway, Mario (M) - Choctawhatchee
Amaker, James (M) - Westside
Ambrose , Nevaeh (F) - Orange Park
Anderson, Andrew (M) - Milton
Anderson, Caleb (M) - Lincoln
Anderson, Curtis (M) - Menendez
Anderson, Zanorhya (F) - Gainesville
Andrade Brinsko, Tanner (M) - Ponte Vedra
Andrews, Jack (M) - Menendez
Aranda, Breonna (F) - Clay
Arboleda, Will (M) - Mosley
Ard, Sophia (F) - Milton
Ardley, Tori (F) - Lincoln
Armstrong, Camille (F) - Rickards
Arnold, Rashado (M) - Rickards
Autman, Gabrielle (F) - Englewood
Aylstock, Bria (F) - Gulf Breeze
Baca, Matyas (M) - Choctawhatchee
Bachelor , Izabella (F) - Arnold
Bacon, Alton (M) - Ed White
Bah, Margaret (F) - Riverside
Bailey, Kyleigh (F) - Fleming Island
Baker, Connor (M) - Gulf Breeze
Baker, Ladarien (M) - Matanzas
Ball, Adriana (F) - Riverside
Banks, Ava (F) - Ridgeview (OP)
Baptiste, Chris (M) - Ridgeview (OP)
Barfield, Timothy (M) - Orange Park
Bargaineer, Chrisshona (F) - Pine Forest
Barnett, Bailynn (F) - Pine Forest
Barnette, Xiomara (F) - Mosley
Barr, Anyae (F) - Riverside
Barradas, Alanna (F) - Gulf Breeze
Barrett, Achillies (M) - Stanton
Bartley, Jacob (M) - Fort Walton Beach
Barton, Thania (F) - St. Augustine
Bates, Katelynn (F) - Escambia
Batiste, Marquel (M) - Choctawhatchee
Batts, Aujenae (F) - Stanton
Baugh, Kennedy (F) - Ridgeview (OP)
Baughtman, Tyler (M) - Gainesville
Beam, Ashley (F) - Gulf Breeze
Beam, Matthew (M) - Gulf Breeze
Beard, Colin (M) - Stanton
Beardsley, Jeremiah (M) - Gulf Breeze
Beatty, Jasmine (F) - Gulf Breeze
Beckstead, Ganyon (M) - Menendez
Beliard, Jerry (M) - Terry Parker
Bell, Kenneth (M) - Washington (Pensacola)
Bell, Lamari (M) - Columbia
Ben , Ramzi (M) - Westside
Benda, Adan (F) - Ridgeview (OP)
Bennetts, Macin (M) - Gulf Breeze
Benton, Kira (F) - Gulf Breeze
Benton, Tristany (F) - Gulf Breeze
Berenguer, Maria (F) - Menendez
Berkley, Kennedy (F) - Fleming Island
Bighem, Elijah (M) - Leon
Bighem, Isaiah (M) - Leon
Birr, Tatiana (F) - Choctawhatchee
Black, Allie (F) - Ridgeview (OP)
Black, Lebarron (M) - Mosley
Blackmon, Kentrell (M) - Mosley
Blakenship, Elizabeth (F) - Mosley
Blanco, Brady (M) - Menendez
Blanco, Nathan (M) - Englewood
Blaylock, Rikki (F) - Ridgeview (OP)
Boccio , Michael (M) - Menendez
Bolden, Kyra (F) - Riverside
Boss, Sadie (F) - Menendez
Bostick, Vencent (M) - Lincoln
Bowdry, Bryonna (F) - Matanzas
Bowers, Zion (M) - Englewood
Boyd, Jaden (M) - Middleburg
Boyer, Andrew (M) - Fleming Island
Boykins, Demarcus (M) - Escambia
Boyle, Hayley (F) - Choctawhatchee
Bradley, Layla (F) - Washington (Pensacola)
Bradley, Nathan (M) - Englewood
Bradsher, Taiylor (M) - Escambia
Braflat, Meissa (F) - Matanzas
Brainerd, Zachary (M) - Choctawhatchee
Brandon, Toby (M) - Riverside
Braxton, Blu (F) - Lincoln
Brewer, Dillon (M) - Lincoln
Bridges , Jadrien (M) - Westside
Briggs, Mallia (F) - Washington (Pensacola)
Brodie, Ora (F) - Fort Walton Beach
Brooks, Dujon (M) - Fort Walton Beach
Brooks, Sierra (F) - Washington (Pensacola)
Broughton, Cibastian (M) - Fleming Island
Brown, Arayah (F) - Orange Park
Brown, Davis (M) - Ponte Vedra
Brown, Dwight (M) - Clay
Brown, Franklin (M) - Ridgeview (OP)
Brown, Jaden (M) - Riverside
Brown, Jazz Lee (M) - Washington (Pensacola)
Brown, Kenyi (M) - Leon
Brown, Malcolm (M) - Gainesville
Brown, Nicholas (M) - Choctawhatchee
Brown, Qui'Aundra (F) - Westside
Brown, Qui'Lanni (F) - Westside
Brown, Samuel (M) - Gulf Breeze
Bruce, Amirah (F) - Rickards
Brumfield, Morgan (F) - Lincoln
Bryan, Jessica (F) - Gainesville
Bryant, Dekari (M) - Pine Forest
Buckles, Jadon (M) - Lincoln
Bullard, Elizabeth (F) - Terry Parker
Burgess, Destini (F) - Matanzas
Burgess, Nathaniel (M) - Orange Park
Burks, Owen (M) - Choctawhatchee
Burnes, Cheyann (F) - Fleming Island
Burns, Armani (F) - St. Augustine
Burrell, Kendrick (M) - Washington (Pensacola)
Burroughs, Darius (M) - Fort Walton Beach
Bushkell, Sofia (F) - Ponte Vedra
Bussey, Mary (F) - Leon
Butler, Lucas (M) - Ponte Vedra
Bynum, Takia (F) - Washington (Pensacola)
Caldwell, Makayla (F) - Rickards
Cameron, Brooke (F) - Ridgeview (OP)
Campbell, Jacob (M) - Fleming Island
Campbell, Kaleb (M) - Washington (Pensacola)
Candler, Abigail (F) - Columbia
Caridi, Anthony (M) - Gainesville
Carlos, Shaniyah (F) - Mosley
Carlson, Ryan (M) - Clay
Carmichael , Elyse (F) - Washington (Pensacola)
Carmona, Kennedi (F) - Pine Forest
Carter, Hope (F) - Orange Park
Cascen, Dwayne (M) - Columbia
Cass Napa, Sara (F) - Fort Walton Beach
Casseus, Vince (M) - Ridgeview (OP)
Castro, Rosalinda (F) - Mosley
Cauthen, Maximus (M) - Escambia
Cayton, Gideon (M) - Washington (Pensacola)
Cepero Vasallo, Jomy (F) - Mosley
Cernese, Jeffrey (M) - St. Augustine
Chaplin, Jeremi (M) - Riverside
Chastain, Grant (M) - Fort Walton Beach
Chiqounis, Mia (F) - Ponte Vedra
Chretien, Nicoletta (F) - Westside
Cion, Nappoleon (M) - Ridgeview (OP)
Circelli, Richard (M) - Ponte Vedra
Clardy, Ladarian (M) - Escambia
Clark, Azayah (F) - Lincoln
Clark, David (M) - Gulf Breeze
Clark, Jordon (M) - Rickards
Clement, Christian (M) - Milton
Clement, Marion (F) - Milton
Clinkscale, Avian (F) - Middleburg
Cobb, Elijah (M) - Orange Park
Cochran, Silas (M) - Stanton
Coleman, Anthony (M) - Washington (Pensacola)
Coley, Camora (F) - Riverside
Collazo , Kyla (F) - Fort Walton Beach
Collins, Ivyn (M) - St. Augustine
Collins, Kyler (M) - Choctawhatchee
Columbus, Jason (M) - Fort Walton Beach
Comer, Aaliyah (F) - Ridgeview (OP)
Compton, Haeddon (M) - Fleming Island
Conroy, Cameron (F) - St. Augustine
Cook, Brenden (M) - Fleming Island
Cooper, Jalen (M) - Riverside
Copeland, Z'Ryan (F) - Orange Park
Copelin, Connor (M) - Lincoln
Coreil, Landon (M) - Arnold
Corner, Jasmine (F) - Washington (Pensacola)
Cortes, Alicia (F) - Ridgeview (OP)
Cortes, Elias (M) - Ridgeview (OP)
Coughlin, Troy (M) - Gulf Breeze
Cox, Adyn (M) - Matanzas
Cox, Bradyn (M) - Matanzas
Cox, Devon (M) - Terry Parker
Cox, Mylah (F) - Escambia
Craggette, Elijah (M) - Orange Park
Craine, Ayden (M) - Mosley
Crandall, Landyn (M) - Gulf Breeze
Crevasse, Lily (F) - St. Augustine
Crews , Sara (F) - Fort Walton Beach
Crittenden, Siara (F) - Mosley
Crook, Evan (M) - Clay
Crosby, Zach (M) - Menendez
Crowe, Sasha (F) - Ponte Vedra
Crowley, Colin (M) - Ponte Vedra
Curtis, Martha Rylee (F) - Fort Walton Beach
Cutler, Brendan (M) - Choctawhatchee
Dahlem, Carson (M) - Gulf Breeze
Daise, Ashayla (F) - Pine Forest
Daldine, Rachel (F) - Fort Walton Beach
Dallas, Coriah (F) - Orange Park
Dames, Jumaria (F) - Riverside
Daniels, Tre'Meiya (F) - Lincoln
Dannreuther, James (M) - Gulf Breeze
Darity, Julius (M) - Lincoln
Darnell, Ben (M) - Choctawhatchee
Darnell, Lily (F) - Ponte Vedra
Datilus, Carlder (M) - Orange Park
Davis , Preston (M) - Westside
Davis, Preston (M) - Menendez
Dawkins, London (F) - Terry Parker
Dayton, Stella (F) - Matanzas
DeCristofaro, Layla (F) - Fleming Island
Dedolph, Gretchen (F) - Milton
Denby, Luke (M) - Gulf Breeze
Dennis, Cameron (M) - Ed White
Desanto, Nicholas (M) - Ponte Vedra
Desvignes, Kelise (F) - Orange Park
Deutch, John (M) - Ponte Vedra
Diaco, Joseph (M) - Washington (Pensacola)
Diebenow, Atlantic (F) - Ponte Vedra
Diebolt, Addison (F) - Gulf Breeze
Dixon, Aiyana (F) - Escambia
Dixon, Cecilia (F) - Lincoln
Dixon, Jakayla (F) - Escambia
Dixon, Samuel (M) - Fort Walton Beach
Djemgou, Shirin (F) - Rickards
Dodson, Taylor (F) - Menendez
Doherty, Grant (M) - Ponte Vedra
Dominguez, Rolando (M) - Columbia
Donaway, Cameron (M) - Milton
Dorsey Jr, Char ron (M) - Terry Parker
Dougherty, Jordan (M) - Lincoln
Dougherty, Liam (M) - St. Augustine
Downing, Romiayah (F) - Milton
Downs, Wynter (F) - Choctawhatchee
Drake-Jackson, Elijah (M) - Westside
Dread, Phillip (M) - Pine Forest
Ducatel, Themio (M) - Clay
Dudley, La'Darion (M) - Lincoln
Dupree, Mehki (M) - Washington (Pensacola)
Duty, Abraham (M) - Lincoln
Duty, Miriam (F) - Lincoln
Dwyer, Reeve (M) - Fort Walton Beach
Ebube, Agnus (F) - Rickards
Edgerton, Taylor (F) - Ed White
Edwards, Adrienne (F) - Ponte Vedra
Edwards, J'Drian (M) - Fort Walton Beach
Edwards, Malik (M) - Gainesville
Edwards, Tyjah (M) - Gainesville
Egorova, Maria (F) - Stanton
Ely, Reed (M) - Fleming Island
Endt, Luke (M) - Fort Walton Beach
Engel, Kayden (F) - Washington (Pensacola)
Epps, Derion (M) - Riverside
Everidge, Gracie (F) - Fort Walton Beach
Fanning, La'Tonjua (F) - Westside
Fasanelli, Nicolo (M) - Ponte Vedra
Fears , Jarvis (M) - Westside
Feld, Marlea (F) - Fleming Island
Felix, Carmon (F) - Stanton
Fennell, Zabreya (F) - Matanzas
Ferguson , Zakiya (F) - St. Augustine
Ferguson, Heaven (F) - St. Augustine
Fevrier, Quante (F) - Stanton
Figureoa, Pablo (M) - Rickards
Finch, Deaclan (M) - Middleburg
Fingall, Aysia (F) - Mosley
Fitchett, Austin (M) - Choctawhatchee
Flanigan, Jaylon (M) - Ed White
Flannigan, Jazlyn (F) - Ed White
Flores, Gabrielle (F) - Fleming Island
Flores, Kennedy (F) - Arnold
Fons de la Rica, Marina (F) - Gainesville
Forbes, Keira (F) - Gainesville
Forbes, Mya (F) - Gainesville
Forde, Chyna (F) - Terry Parker
Foreman, Justice (F) - Pine Forest
FOSTER, ALPHONSO (M) - Stanton
Foster, Omari-Briana (F) - Columbia
Franks, Sha-Mya (F) - Terry Parker
Frazee, Luke (M) - Gulf Breeze
Frontus, Tamar (F) - Orange Park
Fuentes, Antonio (M) - Menendez
Fuller, Ka'Nyah (F) - Leon
Fulton, Madison (F) - Rickards
Fuqua, Da'marien (M) - Pine Forest
Gainer, Henry (M) - Ponte Vedra
Gaines, Olivia (F) - Matanzas
Gaines, Sho Marion (M) - Matanzas
Gaither, Isaiah (M) - Gainesville
Gall, Natalie (F) - Gulf Breeze
Gamble, Jeremiah (M) - Ed White
Garcia, Gabrielle (F) - Choctawhatchee
Garner, Kenyon (M) - Rickards
Gaskin, Jacob (M) - Orange Park
Gee, Anthony (M) - Pine Forest
Gee, Dezire (F) - Pine Forest
Gelsinon, Jaida (F) - Gulf Breeze
Geter, Natalie (F) - St. Augustine
Gibbs, Alyvia (F) - Menendez
Gibson, Alan (M) - Lincoln
Gibson, Brantley (M) - Rickards
Gibson, Kamysia (F) - Gainesville
Giddens, Antonio (M) - Rickards
Gilbert, Malachi (M) - Washington (Pensacola)
Gilchrist, Kmorie (M) - Terry Parker
Giles, Jamaya (F) - Matanzas
Gillan, Luc (M) - Menendez
Gillaspy, Gideon (M) - Fleming Island
Gilley, Kelvontae (M) - Rickards
Gilliard, Janyiha (F) - Menendez
Giovanni, Maria (F) - Menendez
Glover, Anthony (M) - Terry Parker
Glover, Christian (M) - Pine Forest
Gober, Dakota (M) - Middleburg
Goetz, Joselyn (F) - Gulf Breeze
Gooden, Olivia (F) - Menendez
Goodman, Rayshawn (M) - Lincoln
Goosby, Omar (M) - Clay
Goston, Alira (F) - Gainesville
Goswami, Chinmay (M) - Fleming Island
Grace, Rance (M) - Lincoln
Gracia, Dylan (M) - Pine Forest
Graham, Disaya (F) - Terry Parker
Graham, Elijah (M) - Riverside
Graham, Mollie (F) - Westside
Granger, Jaylen (M) - Ed White
Grant, Amira (F) - Stanton
Grant, Jacelyn (F) - St. Augustine
Grant, Megan (F) - Ponte Vedra
Gray, Tyana (F) - Washington (Pensacola)
Green , Deshawn (M) - Westside
Green, Colby (M) - Ponte Vedra
Green, Princyuana (F) - Orange Park
Greenwood, Justin (M) - Rickards
Griffin , Naveah (F) - Westside
Griffin, Jordyn (M) - Riverside
Grupee, Chelsea (F) - St. Augustine
Guarnera, Jake (M) - Ponte Vedra
Gumbs, Jahnya (F) - Columbia
Gutierrez-Jimenez, Jackeline (F) - Riverside
Hadley, Tiana (F) - Terry Parker
Haggins, Amelia (F) - Leon
Hall, Derrick (M) - Englewood
Hall, Kameron (M) - Rickards
Hall, Kylie (F) - Rickards
Hamilton, Jeremiah (M) - Orange Park
Hammack, Olivia (F) - Mosley
Hammons, Tariku (M) - Ponte Vedra
Hampton, Aza (F) - Lincoln
Hankinson , Vontrell (M) - Gainesville
Hanners, Elijah (M) - Milton
Harbison, Annalee (F) - Clay
Harden, Neveah (F) - Gainesville
Hardy, Khamauri (F) - Choctawhatchee
Harris, Colby (F) - Escambia
Harris, Jalen (M) - Washington (Pensacola)
Harris, Josh (M) - Mosley
Harris, Nia (F) - Lincoln
Harris, Terryon (M) - Choctawhatchee
Harris-Schultz, Tyree (M) - Escambia
Harrison, Lexie (F) - Mosley
Harry, Dylan (M) - Lincoln
Harter, Isabel (F) - Choctawhatchee
Hatten, Andrew (M) - Matanzas
Hauser, Matthew (M) - Lincoln
Hawkins , Brooke (F) - Fort Walton Beach
Haynes, Jaylen (M) - Riverside
Hearns, Zoe (F) - Lincoln
Heartsfield, Mariona (F) - Lincoln
Hebson , Grace (F) - Fort Walton Beach
Hector, Ke'Leijah (F) - Riverside
Heinz, Ava (F) - Ponte Vedra
Heinz, Felix (M) - Leon
Hemenway, Alima (F) - Lincoln
Henderson, Scott (M) - Stanton
Henderson, Ta'nae (F) - Pine Forest
Hendricks, Skylar (F) - Gulf Breeze
Henry , Kayleana (F) - Orange Park
Henry, Tyzer (M) - Lincoln
Hepburn, De'Rodrick (M) - Leon
Hernandez, Selimah (F) - Englewood
Herren, Emily (F) - Middleburg
Herrero-Clark, Aydin (M) - Mosley
Hicks, Amya (F) - Terry Parker
Hicks, Jonathan (M) - Ed White
Hilaire, Kenley (M) - Clay
Hiley, Jeffrey (M) - Ponte Vedra
Hodges, Trenton (M) - Baker County
Hofmann, Tori (F) - Ridgeview (OP)
Holbrook , Isabela (F) - Fort Walton Beach
Holliman, Jo'Kyrrah (F) - Menendez
Holliness, Adaysha (F) - Fort Walton Beach
Hollins, Kaleb (M) - Choctawhatchee
Holloway, Maleana (F) - Ridgeview (OP)
Holmquist, Rylan (F) - St. Augustine
Holt, Jayden (M) - Fort Walton Beach
Holtzendorf, Connor (M) - Menendez
Hood, Gracee (F) - Gulf Breeze
Howard, Asia (F) - Lincoln
Howard, Callie (F) - Pine Forest
Howard, Mauricia (F) - Pine Forest
Howard, Sierra (F) - Matanzas
Howard, Tumarcus (M) - Stanton
Howard, Tylor (M) - Lincoln
Hoyle, Zachary (M) - Pine Forest
Huang, Kenny (M) - Stanton
Huey, Tenaya (F) - Pine Forest
Hughes, Esiah (M) - Rickards
Hughes, Gabriel (M) - Menendez
Hulen, Paul (M) - Menendez
Hull, Emily (F) - Arnold
Hulsey, Cheyenne (F) - Matanzas
Humayun, Selena (F) - Lincoln
Hunter, Ta'riyah (F) - Columbia
Hyatt, Nick (M) - Matanzas
Irby, Nicole (F) - Gulf Breeze
Itiat, Arianna (F) - Terry Parker
Ivey, Lennox (M) - Fleming Island
Jackson, Alexis (F) - Escambia
Jackson, Amariah (F) - Gainesville
Jackson, Aniya (F) - Pine Forest
Jackson, Dem'hir (M) - Fleming Island
Jackson, Hallie (F) - Westside
Jackson, Jamari (M) - Terry Parker
Jackson, Ladarius (M) - Fleming Island
Jackson, Lela (F) - Pine Forest
Jackson, Malek (M) - Leon
Jackson, Vincent (M) - Ponte Vedra
Jackson, Zavion (M) - Rickards
Jairala, IsaBella (F) - Escambia
Jenkins, Byron (M) - Washington (Pensacola)
Jewell, Jeremiah (M) - Clay
Jimenez, Jarrell (M) - Ponte Vedra
Johns, De'mareo (M) - Milton
Johnson, Brandi (F) - Menendez
Johnson, BriAnna (F) - Orange Park
Johnson, Daniel (M) - Middleburg
Johnson, Deshawn (M) - Escambia
Johnson, Isaiah (M) - Choctawhatchee
Johnson, Jamarcus (M) - Pine Forest
Johnson, Jordan (M) - Riverside
Johnson, Layla (F) - Milton
Johnson, Noah (M) - Ed White
Johnson, Trevis (M) - Columbia
Jones III, Robert (M) - Englewood
Jones ll, Darius (M) - Rickards
Jones, Ashton (M) - Englewood
Jones, Cassandra (F) - Pine Forest
Jones, Darrah (F) - Rickards
Jones, Doug (M) - Rickards
Jones, George (M) - Lincoln
Jones, Jaden (F) - Menendez
Jones, Kamari (M) - Rickards
Jones, Kamariana (F) - Choctawhatchee
Jones, Kiera (F) - Washington (Pensacola)
Jones, Layla (F) - Gulf Breeze
Jones, Lloyd (M) - Matanzas
Jones, Ryan (M) - Menendez
Jones, Tomas (M) - Menendez
Jones, Zy'onna (F) - Terry Parker
Jordan, Trinity (F) - Pine Forest
Joseph, Katelynn (F) - Orange Park
Jucha, Nathan (M) - Fort Walton Beach
Juntunen, Joshua (M) - Escambia
Kahkonen, Jacob (M) - Gulf Breeze
Keester IV, John (M) - Fleming Island
Kehayov, Martin (M) - Arnold
Kekec, Melis (F) - Stanton
Kelly, Katherine (F) - Ponte Vedra
Kennedy, Alexandria (F) - Leon
Kennedy, Jayson (M) - Milton
Kepran, Edward (M) - Arnold
Kepran, Remi (M) - Arnold
Kerlin , Dawn (F) - Fort Walton Beach
Keys, Cameron (M) - Mosley
Kidd, Katelyn (F) - Pine Forest
Kidd, O'Nykah (F) - Washington (Pensacola)
Kilgore, Brylie (F) - Choctawhatchee
Killette, Trevion (M) - Escambia
Kimmell, Liana (F) - Gulf Breeze
King, Abigail (F) - Choctawhatchee
King, Carson (M) - Arnold
Kirkland, Dylan (M) - Arnold
Kirkpatrick, August (M) - Riverside
Klidy, Austin (M) - Choctawhatchee
Knight, Ethan (M) - Lincoln
Knotts, Allie (F) - Fleming Island
Knowlton , Reece (F) - Fort Walton Beach
Koon, Patrick (M) - Leon
Kure, Roth (F) - Englewood
Kyle, KJ (M) - Mosley
Kyle, Tashaun (M) - Mosley
Lackey, Randall (M) - Milton
Laezza, Mason (M) - Middleburg
Lampon, Adriana (F) - Choctawhatchee
Land, Johann (M) - Gulf Breeze
Landfair, Zareya (F) - Clay
Landry, Daniel (M) - Washington (Pensacola)
Lane, Chandler (M) - Matanzas
Lane, Jamarin (M) - Rickards
Lang, Josie (F) - Fort Walton Beach
Langford, Aiden (M) - Matanzas
Langford, Madison (F) - Mosley
Larson, Aydan (F) - Fleming Island
Larson, Quinn (M) - Menendez
Lavery, Ari (M) - Washington (Pensacola)
Lawrence, Amaya (F) - Leon
Lawrence, Katelyn (F) - St. Augustine
Lawrence, Spencer (M) - Menendez
LeBlanc, Kasen (M) - Orange Park
Lebowitz, Nathan (M) - Ponte Vedra
Lee, Alex (M) - Stanton
Lee, Chance (M) - Terry Parker
Lee, Hattie (F) - Milton
Lee, Serenity (F) - Ridgeview (OP)
Legg, Chris (M) - Washington (Pensacola)
Leverette, Jayden (M) - Milton
Leviston, Autumn (F) - Fleming Island
Lewis, Clifton (F) - Leon
Lewis, Stella (F) - Leon
Light, Coda (M) - Ridgeview (OP)
Light, Jackson (M) - Fort Walton Beach
Light, Lucas (M) - Leon
Lim, Ronen (M) - Gulf Breeze
Lin, Sophia (F) - Fleming Island
Lindsey, Saniy (F) - Choctawhatchee
Little, Aidan (M) - Mosley
Liu, Demi (F) - Escambia
Liu, Yi'en (M) - Leon
Livingston, Cedric (M) - Riverside
Lobzun , Charity (F) - Fort Walton Beach
Lobzun, Tanner (M) - Fort Walton Beach
Lock, Dayla (F) - Gainesville
Lofton, Mariah (F) - Leon
Logue, Lauren (F) - Mosley
Lomaglio, Ryan (M) - St. Augustine
Lopez, Adriana (F) - Menendez
Lott, Yasmin (F) - Fort Walton Beach
Lovendale, Arianna (F) - Gulf Breeze
Lowes, Canyon (M) - St. Augustine
Luke, Landon (M) - Clay
Lumpkin, Cameron (M) - Columbia
Lundahl, Andrea (F) - Stanton
Lundahl, Caleb (M) - Stanton
Luong, Hung (M) - Mosley
Lusk, Drake (M) - St. Augustine
Luster, Jaydon (M) - Escambia
Lynch, Tyler (M) - Gulf Breeze
MacGilvray, Charles (M) - Ponte Vedra
Mack, Peyton (F) - Milton
Macklin, Joshua (M) - Ed White
Madaffari, Isabella (F) - Ponte Vedra
Madson, Jonathan (M) - Ponte Vedra
MAGEE, LINNEA (F) - Leon
Maldonado Jr, Edson (M) - Gainesville
Malone, Evyleen (F) - Gainesville
Manchester, Ella (F) - Menendez
Mancuso, Isabella (F) - Gulf Breeze
Mantei, Dillon (M) - St. Augustine
Manuel, Anaiah (F) - Stanton
Marcelin, Chris (M) - Ridgeview (OP)
Markoch, Wesley (M) - Fort Walton Beach
Marler, Elias (M) - Choctawhatchee
Marshall, Amelia (F) - Middleburg
Marshall, Brooke (F) - Leon
Marshall, Kimal (M) - Ridgeview (OP)
Martin, Anna (F) - Washington (Pensacola)
Martin, Carlos (M) - Leon
Martin, Jada (F) - Menendez
Martin, Sean (M) - Orange Park
Martinez, Anthony (M) - Choctawhatchee
Mason, Ajani (M) - Lincoln
Mason, Jereden (M) - Terry Parker
Massey, Tristen (M) - Menendez
Massie, Lyla (F) - Gulf Breeze
Masters, Owen (M) - Fort Walton Beach
Matsubara, Nathan (M) - Columbia
Mattair, Maverick (M) - Washington (Pensacola)
Matthews, khalil (M) - Fleming Island
Matz, Braidyn (M) - Ridgeview (OP)
Maulden, Greyson (M) - Mosley
Maxwell, Cadden (M) - Leon
Mayfield, Christian (M) - Orange Park
Mayo, Cameron (M) - Escambia
Mays, Darrian (M) - Ed White
Mays, Darrius (M) - Ed White
Mazel, Elizabeth (F) - Gulf Breeze
Mazerac, Layla (F) - Orange Park
McClellan, Dylan (M) - Lincoln
McCollum, Kayla (F) - Gulf Breeze
McConico, Harmony (F) - Ed White
McCormack, Seth (M) - Ridgeview (OP)
Mccoy, Karajah (F) - Matanzas
McDonald, Jackson (M) - Milton
McGowan, Ella (F) - Ponte Vedra
Mcgriff, Brianna (F) - Middleburg
Mckenzie, Tera (F) - Middleburg
Mckire, Kaden (M) - Columbia
McLane, Lidia (F) - Leon
McLaughlin, Coretta (F) - Milton
McLean, Colton (M) - Mosley
McLean, Lily (F) - Milton
McLeod, Jacob (M) - Columbia
McMaster, Addison (F) - Ridgeview (OP)
McSwain, Mia (F) - Choctawhatchee
Meehan, Leah (F) - Lincoln
Mello, Audri (F) - Clay
Melson, Luke (M) - Fleming Island
Melvin, Zachary (M) - Ponte Vedra
Merritt, Aijah (M) - Riverside
Merritt, Robert (M) - Ponte Vedra
Merritt, Samuel (M) - Arnold
Mess, Jonathon (M) - Ridgeview (OP)
Mess, Tyler (M) - Ridgeview (OP)
Meuth, Manderson (M) - Rickards
Micharl, Myrick (M) - Leon
Middendorf, Kiefer (M) - Milton
Middleton, Olivia (F) - Clay
Miles, Payton (F) - Fleming Island
Miles, Taylor (F) - Lincoln
Miller, Anton (M) - Lincoln
Miller, Avi (F) - Ridgeview (OP)
Miller, Ben (M) - Ponte Vedra
Miller, Carissa (F) - Fleming Island
Miller, Evanne (F) - Matanzas
Miller, Jaidon (M) - Columbia
Miller, Kamryn (F) - Matanzas
Miller, Leilani (F) - Riverside
Miller, Salah (F) - Menendez
Miller, Talia (F) - Rickards
Miller, Zahir (F) - Stanton
Mills, Jeremiah (M) - Middleburg
Minardo, Angelia (F) - Choctawhatchee
Mitchell, Jakarma (F) - Rickards
Mitchell, Trayveon (M) - Escambia
Mody, Marie (F) - Mosley
Mollicone, Roman (M) - Fleming Island
Molloy, Ethan (M) - Menendez
Monroe, Karsen (M) - Ridgeview (OP)
Monroy, Owen (M) - Stanton
Montero, Enrico (M) - Fleming Island
Montoya, Donavin (M) - Fleming Island
Montoya, Joshua (M) - Ridgeview (OP)
Moore, Camden (F) - Gulf Breeze
Moore, Lily (F) - Leon
Moore, Logan (M) - Middleburg
Moore, Myles (M) - Leon
Moran, Meagan (F) - Clay
Morato, Luis (M) - Milton
Morelus, Steven (M) - Ridgeview (OP)
Morgan, Jamari (M) - Rickards
Morria, India (F) - Ed White
Morris, Arianna (F) - Rickards
Morse, Evan (M) - Columbia
Mundy, Ervina (F) - Riverside
Munoz, Giann (M) - Middleburg
Murphy, Madison (F) - Milton
Musa, Abdul (M) - Stanton
Musca, Cassandra (F) - Gulf Breeze
Muse, Jacob (M) - Choctawhatchee
Mutch, Earnest (M) - Ed White
Myers, Graham (M) - Fleming Island
Myrick, Daishelona (F) - Middleburg
Nance, Taylor (F) - Rickards
Narramore, Elias (M) - Gulf Breeze
Neal, Michael (M) - Washington (Pensacola)
Neale, Eleanor (F) - Choctawhatchee
Nealy, Messiah (F) - Rickards
Nelson, Kaden (M) - Menendez
Nelson, Kenneth (M) - Gainesville
Nesmith, Melaya (F) - Riverside
Newsome, Dasani (F) - Menendez
Newton, LaWarren (M) - Columbia
Nichols, Maddie (F) - Arnold
Nicholson, Elijah (M) - Lincoln
Noble, Caitlyn (F) - Arnold
Noble, Chris (M) - Arnold
Nocero, Dominic (M) - Matanzas
Nolasco, AB (M) - Fort Walton Beach
Norfolk, Christian (M) - Matanzas
Norris, Kyndall (F) - Columbia
Nuhu, Elizabeth (F) - Ponte Vedra
Nuhu, Israel (M) - Ponte Vedra
O'Grady , Belicia (F) - Fort Walton Beach
O'Grady, Curran (M) - Fort Walton Beach
Obianwu, Anayo (F) - Stanton
Oconnell, Christopher (M) - Clay
Orrett, Kristen (F) - Terry Parker
Oruamabo, Damarius (M) - Riverside
Otten, Lance (M) - Gulf Breeze
Ouko-Omondi, Danielle (F) - Gainesville
Oxendine, Iyana (F) - Menendez
Oxendine, Marquesha (F) - Menendez
Pagan - Lugo, Caleb (M) - Gainesville
Pagano, Viviana (F) - Escambia
Paige, Chloe (F) - Fort Walton Beach
Paone, Giavanna (F) - Choctawhatchee
Parker, Ava (F) - Mosley
Parker, Mychalea (F) - Orange Park
Parker, Nicolas (M) - Rickards
Parks, Leila (F) - Clay
Paulson , Kaylee (F) - Fort Walton Beach
Peeples, Kelsey (F) - Menendez
Pendred, Emili (F) - Fort Walton Beach
Perez- Stevenson, Elyhana (F) - Ed White
Perry, Zala (F) - Columbia
Peter, Xavier (M) - Leon
Petrosky, Anastasia (F) - Ridgeview (OP)
Pettus, Maur'kevia (F) - Pine Forest
Pettway, David (M) - Choctawhatchee
Pettway, Ka'javian (M) - Pine Forest
Phan, Sophathan (M) - Matanzas
Philemon, Wilson (M) - Columbia
Phillips , Praise (F) - Washington (Pensacola)
Phillips Owenby, Abrevn (M) - Orange Park
Phillips, Caleb (M) - Terry Parker
Pierce, Ariana (F) - Fleming Island
Pierce, Christopher (M) - Menendez
PIERRE-LOUIS, YAMILEY (F) - Stanton
Plummer, Alexis (F) - Choctawhatchee
Pollack, Elijah (M) - Mosley
Pompey, Randall (M) - Rickards
Pope, Antwan (M) - Clay
Pope, Brandyn (M) - Columbia
Pope, Jeffery (M) - Columbia
Popovich, John (M) - Escambia
Porter, Keshawn (M) - Westside
Powell, Mozelle (F) - Gulf Breeze
Pratt, Maverick (M) - Middleburg
Price, Terry (M) - Ponte Vedra
Pulliam, Bernard (M) - Washington (Pensacola)
Purifoy, Zayla (F) - Pine Forest
Purify III, James (M) - Pine Forest
Purselley, Gabe (M) - Fort Walton Beach
Quallo lll, Errol (M) - Rickards
Raggins, Jadon (M) - Menendez
Redding, Braylon (M) - Riverside
Reed, Jabari (M) - Mosley
Reed, Mitrasha (F) - Ed White
Reed, Victoriah (F) - Washington (Pensacola)
Reese, Curria (F) - Clay
Reeves, Brian (M) - Milton
Reeves, James (M) - Milton
Reinheimer, Alexa (F) - Ponte Vedra
Restall, William (M) - Orange Park
Resurreccion, Tyler (M) - Choctawhatchee
Rexach, Andrew (M) - Middleburg
Reyes, Sebastian (M) - Fort Walton Beach
Reynolds, Brooke (F) - Fleming Island
Reynolds, Jaiden (M) - Ed White
Rhea, Justin (M) - Mosley
Rhee, Megan (F) - Matanzas
Rhodes, Alajiah (F) - Riverside
Ricchini, Aubrie (F) - Ponte Vedra
Richards, Maya (F) - Ponte Vedra
Richardson, Daniel (M) - Orange Park
Richardson, Noah (M) - Englewood
Richardson, Sheldon (M) - Rickards
Richburg, Nicholas (M) - Riverside
Rijsinghani, Tara (F) - Ponte Vedra
Risalvato, Anna Katherine (F) - Arnold
Rising, Connor (M) - Fort Walton Beach
Rivera, Jesuam (M) - Washington (Pensacola)
Rivera, Tatiana (F) - Rickards
Rivera-Segarra, Marcos (M) - Ridgeview (OP)
Rivers, Keno (M) - Rickards
Roberson, Garrett (M) - Clay
Roberts, Angel (F) - Rickards
Roberts, Javaris (M) - Clay
Robertson, Layla (F) - Gainesville
Robinson, Kennith (M) - Matanzas
Robinson, Mallory (F) - Leon
Robinson, Teddy (M) - Washington (Pensacola)
Robles, Kalani (M) - Middleburg
Rochelle, Tayeshawn (M) - Gainesville
Rodgers, Jarius (M) - Fleming Island
Rodriguez, Jose (M) - Columbia
Rodriguez, Julio (M) - Ridgeview (OP)
Rogers, Wyatt (M) - Ponte Vedra
Romero, Paloma (F) - Middleburg
Romero-Jimenez, Roselyn (F) - Middleburg
Rook, Caleb (M) - Arnold
Roseme, Keensdee (M) - Middleburg
Rosen, Stella (F) - Rickards
Ross, Daisy (F) - Ponte Vedra
Ross, Kamren (M) - Lincoln
Rosselle, Kaeden (F) - Gainesville
Rot, Ashley (F) - Menendez
Rot, Jessie (F) - Menendez
Roth, Damien (M) - Milton
Rouse, Daniel (M) - Milton
Royal, Markahl (M) - Riverside
Rucker, Brenton (M) - Leon
Rudolph, Jayla (F) - Pine Forest
Ruoss, Adam (M) - Ridgeview (OP)
Russell, Chad (M) - Choctawhatchee
Rutledge, Chanel (F) - Washington (Pensacola)
Saenz, Cameron (F) - Choctawhatchee
Sailor, Tyson (M) - Rickards
Sanders, Jacob (M) - Clay
SANDERS, JUSTIN (M) - Stanton
Sao, Jayden (M) - Matanzas
Sapp, Jaden (M) - Mosley
Sarinana, Megan (F) - Mosley
Savage, Elizabeth (F) - Fort Walton Beach
Scannell, John Trip (M) - Fort Walton Beach
Scarver, Jalen (M) - Englewood
Schaefer, Virgina (F) - Orange Park
Scherer, Kaitlyn (F) - Fleming Island
Schwartz, Noah (M) - Washington (Pensacola)
Scott, Dennis (M) - Rickards
Scott, Faith (F) - Milton
Scott, Kendrick (M) - Lincoln
Scott, Landen (M) - Ponte Vedra
Scott, Lashariyan (F) - Terry Parker
Scott, Reese (F) - Fleming Island
Screws, Caleb (M) - Pine Forest
Scribner, Olivia (F) - Arnold
Seaton, Ryan (M) - Choctawhatchee
Seeley, Tristan (M) - Gulf Breeze
Sermons, Trevion (M) - Orange Park
Session, Jalen (M) - Gainesville
Sexton, Jasper (M) - Milton
Sgarlata, Isaiah (M) - Escambia
Shankar, Anedath (M) - Stanton
Shavers, Mikayla (F) - Fleming Island
Shaw-Rease, Za'khiya (F) - Pine Forest
Sherrer-Mendoza, Dominic (M) - Ridgeview (OP)
Shuford, Mariah (F) - Riverside
Silney, Gregory (M) - Stanton
Simmons, Tai (F) - Escambia
Simmons, Treneisha (F) - Westside
Simpkins, Tryston (M) - Washington (Pensacola)
Simpson, Sarah (F) - Columbia
Sims, Madi (F) - Leon
Sims, Makala (F) - Fort Walton Beach
Sinclair, Ethan (M) - Washington (Pensacola)
Singleton, Kaylib (M) - Fleming Island
Sivyer, Gabe (M) - Menendez
Skidmore, Abigail (F) - St. Augustine
Skylark, Tayshaun (M) - Fort Walton Beach
Slater, Toni (F) - Rickards
Slaughter, Trinity (F) - Terry Parker
Smiley, Joshua (M) - Ed White
Smith , McKenzie (F) - Rickards
Smith, Antwon (M) - Westside
Smith, Bryanna (F) - Menendez
Smith, Grayton (M) - Lincoln
Smith, J'Liyn (F) - Columbia
Smith, Janiyah (F) - Matanzas
Smith, Kenya (F) - Menendez
Smith, Nickayla (F) - Englewood
Smith, Xandria (F) - Escambia
Smith, Yerawn (M) - Englewood
Sosa, Juliana (F) - Fleming Island
Souza, Jared (M) - Menendez
Span, Elijah (M) - Fleming Island
Speights, Jermaris (M) - Lincoln
Speights, Jerry (M) - Lincoln
Spindle, Westin (M) - St. Augustine
Springer, Will (M) - Leon
Stallworth, Dav'eyon (M) - Washington (Pensacola)
Stallworth, Destiny (F) - Washington (Pensacola)
STANLEY, GABRIEL (M) - Stanton
Starks, Christopher (M) - Leon
Starks, Santana (M) - Ponte Vedra
Starks, Sienna (F) - Ponte Vedra
Steben, James (M) - Choctawhatchee
Stephens, Chris (M) - Escambia
Stephens, Mariah (F) - Columbia
Stepp, Donald (M) - Ridgeview (OP)
Stevens, Anna (F) - Ponte Vedra
Stevens, Luke (M) - Menendez
Stockton, Seth (M) - Columbia
Stokes, Asyha (F) - Fort Walton Beach
Stone, Donovin (M) - Fort Walton Beach
Storevik, Jason (M) - Mosley
Strong, Kamari (M) - Rickards
Strother, Ethan (M) - Terry Parker
Struckel, Hayden (M) - Gulf Breeze
Sturdivant, Alithiah (F) - Escambia
Styles, Jordan (M) - Fleming Island
SUJIT, AARYAN (M) - Stanton
Sullivan, Matilda (F) - Gulf Breeze
Sunas, Luke (M) - Ponte Vedra
Sutherlin, Madyson (F) - Milton
Swafford, Layne (M) - Ponte Vedra
Swain, Jalissa (F) - Washington (Pensacola)
Swesey, Cole (M) - St. Augustine
Syla, John (M) - Stanton
Szala, Steven (M) - Middleburg
Tabb, Cole (M) - Choctawhatchee
Tackling, Amelia (F) - Ponte Vedra
Taggart, Aiden (M) - Fleming Island
Taiwo, Adetola (M) - Terry Parker
Taiwo, Folashade (F) - Terry Parker
Tampoc, Abigail (F) - Orange Park
Tang, Lillee (F) - Leon
Taravine, Ann-gellica (F) - Ridgeview (OP)
Taravine, Christian (M) - Ridgeview (OP)
Tavai, Zella (F) - Gulf Breeze
Taylor , Micajah (M) - Westside
Taylor, Ashlee (F) - Fleming Island
Taylor, Ava (F) - Mosley
Taylor, Cam'ron (M) - Rickards
Taylor, Janyah (F) - Washington (Pensacola)
Taylor, Makaylee (F) - Westside
Terrell, Chrisshaun (M) - Pine Forest
Terry, Ayana (F) - Ed White
Tesori, Alexis (F) - St. Augustine
Thang, Van (M) - Ed White
Thawng, Ling (M) - Englewood
Theus-Vale, Jordan (M) - Matanzas
Thomas, Antonio (M) - Clay
Thomas, Daviyon (M) - Rickards
Thomas, Emory (F) - Ridgeview (OP)
Thomas, Enijah (M) - Lincoln
Thomas, Issac (M) - Choctawhatchee
Thomas, Josh (M) - Fleming Island
Thomas, Lawrence (M) - Orange Park
Thomas, Marcel (M) - Pine Forest
Thomas, Tavales (M) - Ed White
Thompson, Chanlier (F) - Ed White
Thompson, Derrick (M) - Lincoln
Thompson, James (M) - Milton
Thompson, Joshua (M) - Columbia
Thompson, Katie (F) - Fleming Island
Thompson, Lillie (F) - Gulf Breeze
Thompson, Madie (F) - Fleming Island
Thompson, Taylor (F) - Fleming Island
Thompson, Warner (M) - Clay
Thorne, Darwell (M) - Stanton
Tilghman, Wesley (M) - Mosley
Timpany, Oz (M) - Gulf Breeze
Tinajero, Kenya (F) - Clay
Tolleson, Dana (F) - Milton
Toner, Skye (F) - Milton
Torres, Jasmine (F) - Gulf Breeze
Townsend, Earl (M) - Washington (Pensacola)
Turcic, Makenzie (F) - Milton
Turner, Emily (F) - Ridgeview (OP)
Tyson, Trevon (M) - Choctawhatchee
Ubben, Payton (M) - Fort Walton Beach
Udell, Omarion (M) - Columbia
Underwood, Madison (F) - Middleburg
Underwood, Wyatt (M) - Middleburg
Uriostegui, Ismael (M) - Englewood
Van Buren, Sara (F) - Matanzas
Van De Water, Gehrig (M) - Orange Park
VanRoten, Marion (M) - Escambia
Vaughn, Tyshaun (M) - Fort Walton Beach
Vega, Hilaree (F) - Ponte Vedra
Velasquez, Anaiyah (F) - Gainesville
Verger, Nethan (M) - Orange Park
Villagran, Leahna (F) - Milton
Villarreal, Emily (F) - Middleburg
Vincent, Heath (M) - Gainesville
Vogel, Blaine (M) - Matanzas
Vogel, Clayton (M) - Matanzas
Von Ahnen, Carter (M) - Fort Walton Beach
von Wattenwyl, Aline (F) - Mosley
Voutour, Lauren (F) - St. Augustine
Vreen, Kalani (F) - Gainesville
Waddell, Nicolas (M) - Mosley
Wages, Anna (F) - Orange Park
Wakefield, Jordyn (F) - Stanton
Walker, Eli (M) - Menendez
Walker, Shamane (M) - Gulf Breeze
Walker, Taylor (F) - Riverside
Walker, Thomas (M) - Columbia
Warren, D'Antonio (M) - Pine Forest
Washburn, Jonathan (M) - St. Augustine
Washington , Lena (F) - Westside
Washington, Alyssa (F) - Escambia
Washington, Devon (M) - Milton
Washington, Isaiah (M) - Ed White
Washington, Jovani (F) - Rickards
Washington, Nehemaih (M) - Gainesville
Washington, Shaniya (F) - Riverside
Watkins, DeShawn (M) - Ridgeview (OP)
Watkins, Ja'Mais (M) - Pine Forest
Watson, Jason (M) - Menendez
Watson, Riley (M) - Gulf Breeze
Watts, Shanti (F) - Washington (Pensacola)
Webber, Nicole (F) - Gainesville
Weber, Sadie (F) - Escambia
Weiler, Clement (M) - Gainesville
Weiler, Gus (M) - Gainesville
Weiss, Alex (M) - Clay
Wells, Victoria (F) - Gulf Breeze
Wesley, Mika (F) - Middleburg
Wheeler, Peyton (M) - Gulf Breeze
White, Brook (F) - Milton
White, Demetrius (M) - Pine Forest
White, Lindy (F) - Ponte Vedra
White, Natalie (F) - Lincoln
White, Stacy (F) - Columbia
Whitehurst, Derik (M) - Escambia
Whitfield, Fiona (F) - Clay
Whittingham, Dijon (M) - Englewood
Wicks, Miles (M) - Ponte Vedra
Wiesner, Yuuki (F) - Stanton
Wiggins, Mahaila (F) - Fleming Island
Wight, Elle (F) - Stanton
Wilkerson, Grant (M) - St. Augustine
William , Skylar (F) - Orange Park
Williams , Ariyana (F) - Washington (Pensacola)
Williams, Ashley (F) - Riverside
Williams, Briana (F) - Riverside
Williams, Chanse (M) - Menendez
Williams, Chavez (M) - Riverside
Williams, D'Wonya (M) - Clay
Williams, Damiyah (F) - Rickards
Williams, Daryl (M) - Menendez
Williams, Hannah (F) - Columbia
Williams, Indiya (F) - Pine Forest
Williams, Jaylon (M) - Terry Parker
Williams, Kaylana (F) - Gainesville
Williams, Kelsey (M) - Englewood
Williams, Kiya (F) - St. Augustine
Williams, Leilani (F) - Riverside
Williams, Mario (M) - Riverside
Williams, Ny'ene (F) - Orange Park
Williams, R'layah (F) - St. Augustine
Williams, Ryan (M) - Ridgeview (OP)
Williams, Skye (F) - Lincoln
Williamson, Andres (M) - Ridgeview (OP)
Williamson, Kaygen (F) - Clay
Willis, Ah'Mani (F) - Clay
Willis, T'Vario (M) - Ridgeview (OP)
Wilson, Breyana (F) - Englewood
Wilson, Charlotte (F) - Orange Park
Winfree, Gavin (M) - Matanzas
Winkler, Troy (M) - Baker County
Winsor, Will (M) - Leon
Winters, Ja'Kari (M) - Rickards
Wonpat, Grace (F) - Fleming Island
Woodworth, Madison (F) - Mosley
Wright, Jayden (F) - Matanzas
Wright, Jordan (F) - Riverside
Wright, NyAshia (F) - Lincoln
Wright, Olatunde (M) - Lincoln
Wright, Tadarius (M) - Escambia
Wyatt, Peyton (F) - Clay
Wyche , Khamari (M) - Westside
Wyse, Ashton (M) - Gulf Breeze
Yates, Leighton (F) - Stanton
Yee, Kianna (F) - Menendez
Yetts, Chloe (F) - Milton
Young, Carissa (F) - Ridgeview (OP)
Young, Janalah (F) - Riverside
Young, Maniyah (F) - Orange Park
Young, Morgan (F) - Choctawhatchee
Youngman, Jordan (F) - Matanzas
Zamor, Kayden (M) - Ridgeview (OP)
Zayakosky, Ava (F) - Fleming Island
Zediker, Isaac (M) - Mosley
Zepponi, Nicole (F) - Matanzas
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Warren, D'Antonio
SR
Pine Forest
10.55
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.4
2
Dupree, Mehki
SR
Washington (Pensacola)
10.78
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.4
3
Tabb, Cole
JR
Choctawhatchee
10.91
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.4
4
Tyson, Trevon
JR
Choctawhatchee
10.93
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.4
5
Richardson, Sheldon
SR
Rickards
10.95
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.6
6
Keys, Cameron
JR
Mosley
10.96
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.6
7
Anderson, Andrew
JR
Milton
10.98
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.4
8
Edwards, Tyjah
SR
Gainesville
11.01
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.6
9
Thompson, Derrick
SR
Lincoln
11.06
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.6
10
Harris, Jalen
SR
Washington (Pensacola)
11.07
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.4
11
Johnson, Trevis
SO
Columbia
11.09
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.6
12
Giddens, Antonio
SO
Rickards
11.13
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.6
13
Jenkins, Byron
SR
Washington (Pensacola)
11.14
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.4
14
Collins, Kyler
SR
Choctawhatchee
11.16
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.4
15
Brown, Kenyi
SR
Leon
11.17
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.6
16
McClellan, Dylan
SR
Lincoln
11.19
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.2
17
Burks, Owen
SR
Choctawhatchee
11.20
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.4
17
Cook, Brenden
SR
Fleming Island
11.20
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.5
19
Johnson, Jamarcus
FR
Pine Forest
11.22
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.4
20
Cion, Nappoleon
SR
Ridgeview (OP)
11.23
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.5
20
Ross, Kamren
SO
Lincoln
11.23
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.6
22
Mayo, Cameron
JR
Escambia
11.27
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.4
23
Micharl, Myrick
SR
Leon
11.29
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.2
24
Wyche , Khamari
SO
Westside
11.40
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.5
25
Thomas, Daviyon
SR
Rickards
11.48
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.2
25
Bryant, Dekari
FR
Pine Forest
11.48
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.4
27
Marshall, Kimal
JR
Ridgeview (OP)
11.50
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.5
28
Richardson, Daniel
SO
Orange Park
11.51
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.5
29
Nolasco, AB
SO
Fort Walton Beach
11.52
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.4
30
Taylor , Micajah
JR
Westside
11.55
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.0
31
Edwards, J'Drian
SO
Fort Walton Beach
11.56
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.4
32
Struckel, Hayden
SR
Gulf Breeze
11.58
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.4
33
Burroughs, Darius
SO
Fort Walton Beach
11.61
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.4
34
Boyd, Jaden
SO
Middleburg
11.62
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
34
Wright, Tadarius
JR
Escambia
11.62
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.8
36
Johnson, Noah
SO
Ed White
11.63
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.5
37
Gaines, Sho Marion
JR
Matanzas
11.65
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.5
38
Washington, Isaiah
SR
Ed White
11.66
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.5
39
Luster, Jaydon
SR
Escambia
11.67
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.8
40
Williams, D'Wonya
SR
Clay
11.68
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.5
41
Williams, Jaylon
JR
Terry Parker
11.72
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.5
42
Dannreuther, James
JR
Gulf Breeze
11.74
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.8
43
Jackson, Dem'hir
JR
Fleming Island
11.76
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
44
Pope, Jeffery
FR
Columbia
11.78
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.2
45
Davis, Preston
JR
Menendez
11.79
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.5
45
Silney, Gregory
JR
Stanton
11.79
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.0
47
Hilaire, Kenley
SR
Clay
11.80
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
48
Maulden, Greyson
SO
Mosley
11.82
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
0.5
48
Rucker, Brenton
SO
Leon
11.82
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.2
50
Edwards, Malik
SR
Gainesville
11.84
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
0.5
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Gee, Dezire
SR
Pine Forest
12.04
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
2
Vreen, Kalani
SR
Gainesville
12.37
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
2
Williams , Ariyana
SR
Washington (Pensacola)
12.37
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.0
4
Bargaineer, Chrisshona
SO
Pine Forest
12.42
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
5
Lindsey, Saniy
FR
Choctawhatchee
12.46
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
6
Rutledge, Chanel
JR
Washington (Pensacola)
12.49
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
7
Haggins, Amelia
JR
Leon
12.51
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
8
Braxton, Blu
FR
Lincoln
12.58
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
9
Dixon, Cecilia
JR
Lincoln
12.61
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
0.5
10
Howard, Mauricia
SO
Pine Forest
12.63
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
11
Shavers, Mikayla
FR
Fleming Island
12.66
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
12
Caldwell, Makayla
SR
Rickards
12.75
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
13
Paige, Chloe
FR
Fort Walton Beach
12.76
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
14
Hardy, Khamauri
FR
Choctawhatchee
12.77
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
14
Jones, Darrah
SR
Rickards
12.77
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
16
White, Stacy
SR
Columbia
12.84
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
16
Berkley, Kennedy
SO
Fleming Island
12.84
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
18
Marshall, Brooke
FR
Leon
12.85
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
18
Lampon, Adriana
JR
Choctawhatchee
12.85
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
20
Washington, Jovani
JR
Rickards
12.88
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
0.5
21
Parks, Leila
SO
Clay
12.89
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
22
Whitfield, Fiona
SR
Clay
12.92
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
22
Ouko-Omondi, Danielle
SO
Gainesville
12.92
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
0.5
24
Gaines, Olivia
JR
Matanzas
12.98
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
24
Carlos, Shaniyah
FR
Mosley
12.98
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
26
Williams, Kaylana
SR
Gainesville
13.00
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
0.5
27
Jones, Kiera
SO
Washington (Pensacola)
13.12
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.0
28
Brown, Qui'Aundra
SO
Westside
13.15
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-3.1
29
Brown, Arayah
FR
Orange Park
13.24
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-3.1
30
Dawkins, London
FR
Terry Parker
13.27
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-3.1
31
Newsome, Dasani
JR
Menendez
13.34
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.3
31
Bachelor , Izabella
JR
Arnold
13.34
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
0.5
33
Brown, Qui'Lanni
SO
Westside
13.36
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-3.1
34
Kerlin , Dawn
SR
Fort Walton Beach
13.39
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.0
35
Marshall, Amelia
SO
Middleburg
13.45
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.4
36
Goetz, Joselyn
JR
Gulf Breeze
13.49
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.0
36
PIERRE-LOUIS, YAMILEY
JR
Stanton
13.49
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-3.1
36
Johnson, Layla
FR
Milton
13.49
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
39
Williams, Kiya
FR
St. Augustine
13.51
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.3
40
Reese, Curria
FR
Clay
13.53
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.3
40
Miller, Evanne
SO
Matanzas
13.53
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
42
Miller, Avi
FR
Ridgeview (OP)
13.54
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.6
42
Fanning, La'Tonjua
SO
Westside
13.54
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-3.1
42
Lee, Serenity
FR
Ridgeview (OP)
13.54
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.3
45
Daniels, Tre'Meiya
FR
Lincoln
13.56
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
0.5
46
Liu, Demi
SO
Escambia
13.59
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.0
47
Scott, Faith
SR
Milton
13.71
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.0
48
Green, Princyuana
SO
Orange Park
13.79
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-3.1
49
Hunter, Ta'riyah
FR
Columbia
13.81
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.3
50
Crittenden, Siara
JR
Mosley
13.83
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.3
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Warren, D'Antonio
SR
Pine Forest
21.34
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
2
Giddens, Antonio
SO
Rickards
21.80
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
3
Jackson, Malek
SR
Leon
21.83
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
4
Tyson, Trevon
JR
Choctawhatchee
21.94
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
5
Richardson, Sheldon
SR
Rickards
21.96
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
6
Edwards, Tyjah
SR
Gainesville
21.99
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
6
Johnson, Isaiah
JR
Choctawhatchee
21.99
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
8
Jones, George
SR
Lincoln
22.20
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
9
Boykins, Demarcus
SO
Escambia
22.23
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
10
Brown, Kenyi
SR
Leon
22.44
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
10
Wyche , Khamari
SO
Westside
22.44
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.3
12
Mitchell, Trayveon
JR
Escambia
22.52
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3.0
12
Keys, Cameron
JR
Mosley
22.52
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
12
Thomas, Lawrence
SR
Orange Park
22.52
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.3
15
Thompson, Derrick
SR
Lincoln
22.66
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
16
Cook, Brenden
SR
Fleming Island
22.69
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
+0.0
17
Dixon, Samuel
SR
Fort Walton Beach
22.79
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
18
Glover, Christian
SR
Pine Forest
22.87
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3.0
19
Nelson, Kenneth
SR
Gainesville
22.92
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
20
Thomas, Issac
JR
Choctawhatchee
22.99
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3.0
21
Thomas, Daviyon
SR
Rickards
23.01
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
22
Broughton, Cibastian
SO
Fleming Island
23.03
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
+0.0
23
Taylor , Micajah
JR
Westside
23.15
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.7
24
Campbell, Kaleb
JR
Washington (Pensacola)
23.18
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
24
McClellan, Dylan
SR
Lincoln
23.18
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
26
Johnson, Jamarcus
FR
Pine Forest
23.24
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3.0
27
Jenkins, Byron
SR
Washington (Pensacola)
23.30
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
28
Singleton, Kaylib
SO
Fleming Island
23.33
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
+0.0
28
Marshall, Kimal
JR
Ridgeview (OP)
23.33
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.4
30
VanRoten, Marion
JR
Escambia
23.34
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.6
31
Cascen, Dwayne
SR
Columbia
23.37
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.1
32
Gaines, Sho Marion
JR
Matanzas
23.62
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
+0.0
33
Silney, Gregory
JR
Stanton
23.65
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.3
33
Dupree, Mehki
SR
Washington (Pensacola)
23.65
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
35
Edwards, J'Drian
SO
Fort Walton Beach
23.70
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3.0
36
Struckel, Hayden
SR
Gulf Breeze
23.73
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.6
37
Chaplin, Jeremi
FR
Riverside
23.83
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.7
37
Miller, Jaidon
FR
Columbia
23.83
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-3.1
39
Vaughn, Tyshaun
JR
Fort Walton Beach
23.84
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3.0
40
Kennedy, Jayson
SO
Milton
23.88
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.6
41
Richardson, Daniel
SO
Orange Park
23.97
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.7
42
Dannreuther, James
JR
Gulf Breeze
24.11
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.6
43
Sunas, Luke
SO
Ponte Vedra
24.13
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.4
43
Epps, Derion
SO
Riverside
24.13
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.3
45
Hilaire, Kenley
SR
Clay
24.15
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
+0.0
46
Williams, Chanse
SO
Menendez
24.17
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.4
47
Jones, Tomas
SR
Menendez
24.18
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.4
48
Hiley, Jeffrey
SO
Ponte Vedra
24.27
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
+0.0
48
Nocero, Dominic
JR
Matanzas
24.27
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.4
50
Pagan - Lugo, Caleb
SO
Gainesville
24.29
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-3.1
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Williams , Ariyana
SR
Washington (Pensacola)
24.82
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
2
Bargaineer, Chrisshona
SO
Pine Forest
25.39
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
3
Fingall, Aysia
SR
Mosley
25.59
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
4
Vreen, Kalani
SR
Gainesville
25.70
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
5
Lampon, Adriana
JR
Choctawhatchee
25.93
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
6
Haggins, Amelia
JR
Leon
25.98
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
7
Barton, Thania
SR
St. Augustine
26.07
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
8
Howard, Mauricia
SO
Pine Forest
26.13
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
9
Brooks, Sierra
JR
Washington (Pensacola)
26.15
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
10
Brumfield, Morgan
JR
Lincoln
26.37
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
11
Shavers, Mikayla
FR
Fleming Island
26.40
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
12
Chiqounis, Mia
SR
Ponte Vedra
26.52
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
13
Brown, Qui'Aundra
SO
Westside
26.56
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.2
14
Marshall, Brooke
FR
Leon
26.64
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
14
Braxton, Blu
FR
Lincoln
26.64
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
16
Nance, Taylor
JR
Rickards
26.72
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
17
Ouko-Omondi, Danielle
SO
Gainesville
26.80
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
18
White, Stacy
SR
Columbia
26.82
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
19
Rudolph, Jayla
SR
Pine Forest
26.83
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
20
Berkley, Kennedy
SO
Fleming Island
26.84
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
21
Dawkins, London
FR
Terry Parker
26.85
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.2
22
Brown, Qui'Lanni
SO
Westside
26.90
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.2
23
Washington, Jovani
JR
Rickards
26.95
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
24
Brown, Arayah
FR
Orange Park
27.05
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.2
25
Heartsfield, Mariona
SO
Lincoln
27.08
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
26
Kidd, O'Nykah
SR
Washington (Pensacola)
27.17
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
27
Gibson, Kamysia
SO
Gainesville
27.54
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.9
28
Lindsey, Saniy
FR
Choctawhatchee
27.55
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
29
PIERRE-LOUIS, YAMILEY
JR
Stanton
27.59
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.2
30
Parks, Leila
SO
Clay
27.60
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
31
Kerlin , Dawn
SR
Fort Walton Beach
27.67
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
32
Villagran, Leahna
SO
Milton
27.78
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.2
33
Carlos, Shaniyah
FR
Mosley
27.81
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
34
Ferguson, Heaven
FR
St. Augustine
27.83
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
35
Johnson, Layla
FR
Milton
27.85
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
4.1
36
Bachelor , Izabella
JR
Arnold
27.86
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.1
37
Fanning, La'Tonjua
SO
Westside
27.89
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.2
38
Wesley, Mika
SO
Middleburg
27.98
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.1
39
Paige, Chloe
FR
Fort Walton Beach
28.01
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
39
Liu, Demi
SO
Escambia
28.01
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
41
Williams, R'layah
FR
St. Augustine
28.06
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.1
42
Wakefield, Jordyn
SO
Stanton
28.19
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.3
43
Hardy, Khamauri
FR
Choctawhatchee
28.21
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
44
Marshall, Amelia
SO
Middleburg
28.23
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.1
44
Ambrose , Nevaeh
FR
Orange Park
28.23
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.2
46
Henry , Kayleana
SO
Orange Park
28.25
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-1.2
47
Wright, Jayden
FR
Matanzas
28.41
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
48
Taravine, Ann-gellica
SO
Ridgeview (OP)
28.50
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.1
49
Hunter, Ta'riyah
FR
Columbia
28.61
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-1.9
50
Brodie, Ora
SO
Fort Walton Beach
28.66
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Edwards, Tyjah
SR
Gainesville
48.31
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
2
Johnson, Trevis
SO
Columbia
48.50
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Richardson, Sheldon
SR
Rickards
49.11
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Jones, George
SR
Lincoln
49.53
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
5
Porter, Keshawn
SR
Westside
49.72
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
6
Collins, Kyler
SR
Choctawhatchee
49.92
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
7
Tabb, Cole
JR
Choctawhatchee
50.08
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
8
Musa, Abdul
JR
Stanton
50.31
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
9
Boykins, Demarcus
SO
Escambia
50.34
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
10
Starks, Santana
FR
Ponte Vedra
50.80
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
11
Quallo lll, Errol
SR
Rickards
50.97
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
12
Rivers, Keno
JR
Rickards
50.98
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Mitchell, Trayveon
JR
Escambia
50.99
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Buckles, Jadon
FR
Lincoln
51.07
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
15
Light, Jackson
SR
Fort Walton Beach
51.27
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Weiss, Alex
SO
Clay
51.31
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Cooper, Jalen
SO
Riverside
51.36
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
18
Henry, Tyzer
FR
Lincoln
51.46
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
19
Bighem, Isaiah
JR
Leon
51.51
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Mays, Darrian
SR
Ed White
51.69
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Brown, Franklin
SR
Ridgeview (OP)
51.71
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
22
Restall, William
SR
Orange Park
51.76
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
23
Hammons, Tariku
JR
Ponte Vedra
51.80
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
24
Hepburn, De'Rodrick
JR
Leon
51.94
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
25
Ivey, Lennox
FR
Fleming Island
52.20
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
26
Langford, Aiden
JR
Matanzas
52.57
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
27
Dahlem, Carson
JR
Gulf Breeze
52.73
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
28
Campbell, Kaleb
JR
Washington (Pensacola)
52.74
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
29
Chaplin, Jeremi
FR
Riverside
52.78
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
30
Green , Deshawn
FR
Westside
52.89
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
31
MacGilvray, Charles
SR
Ponte Vedra
53.21
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
32
Williams, Kelsey
SR
Englewood
53.63
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
33
Rivera-Segarra, Marcos
SR
Ridgeview (OP)
53.70
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
34
Thompson, James
FR
Milton
53.73
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
35
Gee, Anthony
FR
Pine Forest
53.82
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
36
Von Ahnen, Carter
SR
Fort Walton Beach
53.95
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
37
Scannell, John Trip
SR
Fort Walton Beach
54.09
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Moore, Myles
SO
Leon
54.10
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
39
Thomas, Issac
JR
Choctawhatchee
54.17
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Vogel, Clayton
SR
Matanzas
54.26
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
41
Johnson, Daniel
FR
Middleburg
54.47
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
42
Morato, Luis
JR
Milton
54.56
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
43
Zamor, Kayden
JR
Ridgeview (OP)
54.74
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
44
VanRoten, Marion
JR
Escambia
54.93
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
45
Phillips Owenby, Abrevn
JR
Orange Park
55.02
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
46
Bridges , Jadrien
JR
Westside
55.47
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
47
Baker, Ladarien
FR
Matanzas
55.75
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
48
Newton, LaWarren
FR
Columbia
55.79
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
49
Souza, Jared
SO
Menendez
56.20
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
50
Gracia, Dylan
SO
Pine Forest
56.31
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Williams , Ariyana
SR
Washington (Pensacola)
56.64
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2
Barton, Thania
SR
St. Augustine
58.18
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Miller, Evanne
SO
Matanzas
58.62
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Chiqounis, Mia
SR
Ponte Vedra
59.41
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Richards, Maya
JR
Ponte Vedra
1:00.52
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Brumfield, Morgan
JR
Lincoln
1:00.84
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
7
Heartsfield, Mariona
SO
Lincoln
1:00.87
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
8
Smith, J'Liyn
FR
Columbia
1:00.96
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Henry , Kayleana
SO
Orange Park
1:01.01
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
10
Robertson, Layla
SR
Gainesville
1:01.11
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Mancuso, Isabella
JR
Gulf Breeze
1:01.64
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Ferguson, Heaven
FR
St. Augustine
1:01.65
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
13
Rudolph, Jayla
SR
Pine Forest
1:02.09
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Fulton, Madison
SO
Rickards
1:02.15
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
15
Williams, Kaylana
SR
Gainesville
1:02.18
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
16
Williamson, Kaygen
JR
Clay
1:02.49
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Wright, Jayden
FR
Matanzas
1:02.69
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Taylor, Makaylee
SO
Westside
1:02.76
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
19
Foster, Omari-Briana
SO
Columbia
1:02.80
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Lofton, Mariah
SO
Leon
1:02.85
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Villagran, Leahna
SO
Milton
1:02.92
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
22
Wesley, Mika
SO
Middleburg
1:02.99
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
23
Fanning, La'Tonjua
SO
Westside
1:03.16
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
24
Daldine, Rachel
SR
Fort Walton Beach
1:04.11
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
25
Downs, Wynter
SR
Choctawhatchee
1:04.23
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
26
Dixon, Jakayla
SR
Escambia
1:04.25
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
27
Miles, Payton
JR
Fleming Island
1:04.61
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
28
Jones, Kiera
SO
Washington (Pensacola)
1:04.67
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
29
Berenguer, Maria
SO
Menendez
1:04.97
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
30
Holliness, Adaysha
JR
Fort Walton Beach
1:05.13
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
31
Geter, Natalie
SR
St. Augustine
1:05.25
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
32
Stephens, Mariah
SO
Columbia
1:05.40
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
33
Dayton, Stella
JR
Matanzas
1:05.56
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
34
Lawrence, Amaya
SO
Leon
1:05.57
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
35
Chretien, Nicoletta
SO
Westside
1:05.62
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
36
Allen, Kennedi
SO
Lincoln
1:05.71
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
37
Young, Maniyah
FR
Orange Park
1:05.94
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
38
MAGEE, LINNEA
FR
Leon
1:06.11
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
39
Mckenzie, Tera
JR
Middleburg
1:06.12
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
40
Howard, Callie
FR
Pine Forest
1:06.25
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
41
Malone, Evyleen
JR
Gainesville
1:06.42
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
42
Young, Janalah
FR
Riverside
1:06.62
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
43
Starks, Sienna
FR
Ponte Vedra
1:06.97
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
44
Downing, Romiayah
SO
Milton
1:07.14
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
45
Shuford, Mariah
SO
Riverside
1:07.39
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
46
Hendricks, Skylar
JR
Gulf Breeze
1:07.47
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
47
Fevrier, Quante
JR
Stanton
1:07.56
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
48
Torres, Jasmine
SO
Gulf Breeze
1:07.63
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
49
Morris, Arianna
FR
Rickards
1:07.87
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
50
Miller, Salah
SR
Menendez
1:08.02
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Kepran, Edward
SR
Arnold
1:53.89
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
2
Greenwood, Justin
JR
Rickards
1:56.24
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Mollicone, Roman
JR
Fleming Island
1:57.61
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Andrade Brinsko, Tanner
SO
Ponte Vedra
1:57.87
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Wyse, Ashton
SR
Gulf Breeze
1:58.41
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
6
Circelli, Richard
JR
Ponte Vedra
1:58.89
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Green, Colby
JR
Ponte Vedra
1:59.13
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Hollins, Kaleb
SR
Choctawhatchee
1:59.38
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
9
Brown, Davis
JR
Ponte Vedra
1:59.73
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Goodman, Rayshawn
JR
Lincoln
2:00.95
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Parker, Nicolas
JR
Rickards
2:00.97
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
12
Endt, Luke
SR
Fort Walton Beach
2:02.01
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Brainerd, Zachary
SR
Choctawhatchee
2:02.02
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Syla, John
JR
Stanton
2:02.04
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
15
Hatten, Andrew
SR
Matanzas
2:02.10
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Terrell, Chrisshaun
SR
Pine Forest
2:02.20
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
17
Chastain, Grant
JR
Fort Walton Beach
2:03.85
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
18
Rodriguez, Jose
SR
Columbia
2:04.80
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
19
Montoya, Donavin
SR
Fleming Island
2:04.81
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
20
Matsubara, Nathan
SO
Columbia
2:05.63
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Melson, Luke
JR
Fleming Island
2:05.69
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
22
Maxwell, Cadden
SO
Leon
2:06.24
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
23
Hughes, Esiah
JR
Rickards
2:06.48
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
24
Harry, Dylan
SR
Lincoln
2:07.05
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
25
Nicholson, Elijah
SR
Lincoln
2:07.39
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
26
Mayfield, Christian
SR
Orange Park
2:07.64
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
27
Little, Aidan
JR
Mosley
2:07.77
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
28
Lim, Ronen
SR
Gulf Breeze
2:07.81
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
29
Richburg, Nicholas
JR
Riverside
2:08.59
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
30
Lee, Alex
JR
Stanton
2:08.66
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
31
Mess, Jonathon
SR
Ridgeview (OP)
2:09.44
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
32
Hodges, Trenton
JR
Baker County
2:09.64
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
33
Rising, Connor
SO
Fort Walton Beach
2:10.30
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Cutler, Brendan
FR
Choctawhatchee
2:10.36
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
35
Waddell, Nicolas
JR
Mosley
2:10.76
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
36
Clark, David
SR
Gulf Breeze
2:10.81
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
37
Dennis, Cameron
SR
Ed White
2:11.11
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
38
Sgarlata, Isaiah
JR
Escambia
2:11.42
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
39
Roth, Damien
SR
Milton
2:12.92
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Washburn, Jonathan
FR
St. Augustine
2:12.94
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
41
Jones, Ryan
SR
Menendez
2:12.99
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
42
Merritt, Samuel
FR
Arnold
2:13.26
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
43
Matz, Braidyn
SO
Ridgeview (OP)
2:13.59
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
44
Pollack, Elijah
SR
Mosley
2:13.77
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
45
Clement, Christian
SO
Milton
2:14.36
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
46
Ducatel, Themio
SR
Clay
2:14.39
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
47
Dougherty, Liam
JR
St. Augustine
2:14.77
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
48
Drake-Jackson, Elijah
SR
Westside
2:15.04
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
49
Hoyle, Zachary
JR
Pine Forest
2:15.46
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
50
Starks, Christopher
FR
Leon
2:15.92
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hebson , Grace
SR
Fort Walton Beach
2:17.45
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2
Scherer, Kaitlyn
SR
Fleming Island
2:20.13
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Howard, Sierra
JR
Matanzas
2:20.36
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Scott, Reese
JR
Fleming Island
2:21.49
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Knowlton , Reece
JR
Fort Walton Beach
2:22.41
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
6
Darnell, Lily
SR
Ponte Vedra
2:23.03
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Boyle, Hayley
SR
Choctawhatchee
2:23.63
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
8
Moore, Lily
SR
Leon
2:24.27
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Reynolds, Brooke
FR
Fleming Island
2:27.43
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Forbes, Keira
FR
Gainesville
2:28.27
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Wright, NyAshia
SO
Lincoln
2:28.82
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
12
Thompson, Katie
SR
Fleming Island
2:29.05
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
13
Carmichael , Elyse
SO
Washington (Pensacola)
2:29.16
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Nichols, Maddie
SO
Arnold
2:30.68
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
15
Tackling, Amelia
JR
Ponte Vedra
2:31.81
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Conroy, Cameron
FR
St. Augustine
2:32.47
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Sims, Madi
SO
Leon
2:34.48
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
18
McGowan, Ella
FR
Ponte Vedra
2:34.65
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
19
Candler, Abigail
JR
Columbia
2:35.11
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Fulton, Madison
SO
Rickards
2:36.93
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Howard, Callie
FR
Pine Forest
2:37.20
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
22
Flores, Kennedy
SO
Arnold
2:37.38
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
23
von Wattenwyl, Aline
JR
Mosley
2:38.50
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
24
Williams, Skye
JR
Lincoln
2:39.41
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
24
Tesori, Alexis
SR
St. Augustine
2:39.41
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
26
Simpson, Sarah
SR
Columbia
2:40.14
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
27
Wiesner, Yuuki
SO
Stanton
2:40.21
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
28
Wages, Anna
FR
Orange Park
2:44.62
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
29
Morris, Arianna
FR
Rickards
2:44.63
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
30
Hampton, Aza
SO
Lincoln
2:45.70
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Miller, Zahir
SR
Stanton
2:46.38
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
32
Gelsinon, Jaida
FR
Gulf Breeze
2:46.75
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
33
Van Buren, Sara
FR
Matanzas
2:46.82
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
34
Tavai, Zella
SR
Gulf Breeze
2:49.15
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
35
Wilson, Charlotte
JR
Orange Park
2:50.04
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
36
Hammack, Olivia
JR
Mosley
2:50.39
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
37
Carmona, Kennedi
SO
Pine Forest
2:51.32
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Logue, Lauren
SO
Mosley
2:51.83
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
39
Lundahl, Andrea
SO
Stanton
2:52.16
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
40
White, Brook
SO
Milton
2:54.35
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
41
Hull, Emily
SR
Arnold
2:54.96
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
42
Moran, Meagan
FR
Clay
2:55.39
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
43
Hood, Gracee
FR
Gulf Breeze
2:55.60
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
44
Huey, Tenaya
SO
Pine Forest
2:56.09
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
45
Yetts, Chloe
JR
Milton
2:57.26
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
46
Sutherlin, Madyson
SR
Milton
2:57.98
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
47
Harris, Colby
FR
Escambia
2:58.55
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
48
Rosselle, Kaeden
FR
Gainesville
2:58.89
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
49
Bates, Katelynn
FR
Escambia
3:01.62
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
50
Allbritton, Bailey
FR
Clay
3:02.94
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Koon, Patrick
JR
Leon
4:14.54
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
2
King, Carson
SR
Arnold
4:32.28
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Doherty, Grant
SR
Ponte Vedra
4:33.29
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Brown, Davis
JR
Ponte Vedra
4:34.67
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Mantei, Dillon
SR
St. Augustine
4:36.15
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Swesey, Cole
FR
St. Augustine
4:36.22
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Kepran, Edward
SR
Arnold
4:37.82
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
8
Maxwell, Cadden
SO
Leon
4:38.46
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Boyer, Andrew
FR
Fleming Island
4:38.96
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Weiler, Clement
JR
Gainesville
4:39.87
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Chastain, Grant
JR
Fort Walton Beach
4:40.63
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Jones, Ryan
SR
Menendez
4:41.23
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
13
Hatten, Andrew
SR
Matanzas
4:41.34
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
14
Syla, John
JR
Stanton
4:43.27
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
15
Norfolk, Christian
JR
Matanzas
4:45.84
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Myers, Graham
JR
Fleming Island
4:46.18
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Deutch, John
SR
Ponte Vedra
4:46.57
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Winkler, Troy
JR
Baker County
4:46.86
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
19
Little, Aidan
JR
Mosley
4:47.75
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Merritt, Samuel
FR
Arnold
4:48.27
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Rising, Connor
SO
Fort Walton Beach
4:48.83
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
22
Thomas, Enijah
JR
Lincoln
4:49.49
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
23
Vogel, Blaine
FR
Matanzas
4:51.60
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
24
Baca, Matyas
SR
Choctawhatchee
4:52.23
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
25
Wright, Olatunde
JR
Lincoln
4:52.91
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
26
O'Grady, Curran
JR
Fort Walton Beach
4:53.99
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
27
Lawrence, Spencer
JR
Menendez
4:55.64
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
28
Taggart, Aiden
JR
Fleming Island
4:55.90
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
29
Liu, Yi'en
JR
Leon
4:56.79
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
30
Cutler, Brendan
FR
Choctawhatchee
4:56.92
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
31
Marler, Elias
FR
Choctawhatchee
4:56.97
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
32
Montoya, Joshua
JR
Ridgeview (OP)
4:58.05
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
33
Waddell, Nicolas
JR
Mosley
5:01.16
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
34
Lane, Jamarin
FR
Rickards
5:02.46
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
35
Watson, Riley
SO
Gulf Breeze
5:02.66
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
36
Narramore, Elias
SO
Gulf Breeze
5:04.45
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
37
Popovich, John
SR
Escambia
5:04.68
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Molloy, Ethan
SO
Menendez
5:05.11
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
39
Hanners, Elijah
FR
Milton
5:06.68
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Monroy, Owen
SO
Stanton
5:06.96
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
41
Ruoss, Adam
FR
Ridgeview (OP)
5:08.51
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
42
Craine, Ayden
FR
Mosley
5:09.44
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
43
Ben , Ramzi
SO
Westside
5:12.53
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
44
Thang, Van
SO
Ed White
5:12.69
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
45
Smith, Grayton
JR
Lincoln
5:13.02
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
46
Huang, Kenny
SO
Stanton
5:13.62
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
47
Juntunen, Joshua
JR
Escambia
5:14.77
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
48
Thompson, Joshua
SO
Columbia
5:18.23
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
49
Screws, Caleb
SO
Pine Forest
5:18.27
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
50
Carlson, Ryan
FR
Clay
5:18.86
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
White, Lindy
JR
Ponte Vedra
5:12.15
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
2
Ross, Daisy
SO
Ponte Vedra
5:12.50
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Voutour, Lauren
SO
St. Augustine
5:12.82
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Thompson, Katie
SR
Fleming Island
5:19.09
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Carmichael , Elyse
SO
Washington (Pensacola)
5:20.02
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
6
Moore, Lily
SR
Leon
5:20.62
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
7
Lawrence, Katelyn
JR
St. Augustine
5:24.94
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Knowlton , Reece
JR
Fort Walton Beach
5:25.58
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
9
Harter, Isabel
FR
Choctawhatchee
5:33.64
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
10
Bushkell, Sofia
SO
Ponte Vedra
5:33.88
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
11
Vega, Hilaree
JR
Ponte Vedra
5:37.24
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
12
Nichols, Maddie
SO
Arnold
5:37.25
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Sims, Madi
SO
Leon
5:41.98
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
14
O'Grady , Belicia
SO
Fort Walton Beach
5:44.61
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
15
Lewis, Stella
SR
Leon
5:46.47
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
16
Wiesner, Yuuki
SO
Stanton
5:56.45
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
17
Wight, Elle
FR
Stanton
5:56.75
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
18
Wages, Anna
FR
Orange Park
5:56.78
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
19
Reed, Victoriah
SO
Washington (Pensacola)
5:57.42
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
20
Forbes, Mya
JR
Gainesville
6:08.05
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Hull, Emily
SR
Arnold
6:08.56
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
22
Turner, Emily
FR
Ridgeview (OP)
6:11.30
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
23
Rhee, Megan
FR
Matanzas
6:12.18
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
24
Lobzun , Charity
SO
Fort Walton Beach
6:13.38
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
25
McCollum, Kayla
FR
Gulf Breeze
6:14.49
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
26
Thomas, Emory
JR
Ridgeview (OP)
6:15.94
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
27
Egorova, Maria
JR
Stanton
6:16.29
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
28
Rivera, Tatiana
SO
Rickards
6:16.44
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
29
Webber, Nicole
SR
Gainesville
6:18.10
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
30
Tavai, Zella
SR
Gulf Breeze
6:18.28
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
31
Miller, Carissa
SR
Fleming Island
6:18.37
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
32
Rosselle, Kaeden
FR
Gainesville
6:27.22
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
33
Hampton, Aza
SO
Lincoln
6:27.78
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
34
Irby, Nicole
JR
Gulf Breeze
6:32.16
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
35
Neale, Eleanor
FR
Choctawhatchee
6:33.64
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
36
Ebube, Agnus
SO
Rickards
6:42.03
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
37
Dedolph, Gretchen
SR
Milton
6:43.27
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Mello, Audri
FR
Clay
6:43.40
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
39
Gibbs, Alyvia
SO
Menendez
6:46.04
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
40
Middleton, Olivia
FR
Clay
6:46.48
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
41
Alexander, Chelsy
FR
Pine Forest
6:48.71
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
42
Rosen, Stella
FR
Rickards
6:48.84
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
43
Mody, Marie
SO
Mosley
6:53.07
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
44
Weber, Sadie
FR
Escambia
7:05.19
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
45
Taylor, Ava
FR
Mosley
7:06.67
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
46
Sarinana, Megan
FR
Mosley
7:06.77
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
47
Giovanni, Maria
JR
Menendez
7:07.00
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
48
Briggs, Mallia
FR
Washington (Pensacola)
7:14.41
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
49
Orrett, Kristen
FR
Terry Parker
7:17.61
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
50
Terry, Ayana
SO
Ed White
7:27.56
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Myers, Graham
JR
Fleming Island
9:33.80
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
2
Fasanelli, Nicolo
SR
Ponte Vedra
9:38.45
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Wicks, Miles
FR
Ponte Vedra
9:39.11
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Keester IV, John
JR
Fleming Island
9:39.21
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Koon, Patrick
JR
Leon
9:40.87
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
6
Campbell, Jacob
SO
Fleming Island
9:51.07
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Springer, Will
JR
Leon
9:59.54
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
8
Doherty, Grant
SR
Ponte Vedra
10:07.33
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
9
Hauser, Matthew
FR
Lincoln
10:08.08
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
10
Chastain, Grant
JR
Fort Walton Beach
10:13.93
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
11
Winsor, Will
JR
Leon
10:15.50
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
12
Winkler, Troy
JR
Baker County
10:27.31
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
13
Swesey, Cole
FR
St. Augustine
10:28.56
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
14
Mantei, Dillon
SR
St. Augustine
10:34.27
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
15
Moore, Logan
SR
Middleburg
10:35.41
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Rodriguez, Julio
SR
Ridgeview (OP)
10:37.10
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
O'Grady, Curran
JR
Fort Walton Beach
10:39.61
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
18
Brown, Davis
JR
Ponte Vedra
10:42.20
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
19
Sanders, Jacob
FR
Clay
10:43.74
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
20
Brewer, Dillon
JR
Lincoln
10:47.35
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Sivyer, Gabe
SO
Menendez
10:49.14
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
22
Kepran, Remi
FR
Arnold
10:50.12
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
23
Baca, Matyas
SR
Choctawhatchee
10:50.34
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
24
Lowes, Canyon
JR
St. Augustine
10:54.66
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
25
Brown, Nicholas
JR
Choctawhatchee
10:54.89
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
26
Jucha, Nathan
FR
Fort Walton Beach
10:55.19
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
27
Norfolk, Christian
JR
Matanzas
10:57.89
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
28
Vogel, Blaine
FR
Matanzas
10:58.03
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
29
Larson, Quinn
JR
Menendez
10:58.50
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
30
Cochran, Silas
JR
Stanton
11:01.17
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
31
Weiler, Clement
JR
Gainesville
11:06.54
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
32
Beam, Matthew
FR
Gulf Breeze
11:13.34
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
33
Harris, Josh
JR
Mosley
11:19.71
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
34
Beard, Colin
SO
Stanton
11:29.24
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
35
Lane, Jamarin
FR
Rickards
11:29.89
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
36
Monroy, Owen
SO
Stanton
11:29.96
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
37
Brown, Samuel
JR
Gulf Breeze
11:31.35
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Dougherty, Jordan
SR
Lincoln
11:32.68
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
39
Juntunen, Joshua
JR
Escambia
11:42.04
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Ruoss, Adam
FR
Ridgeview (OP)
11:53.36
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
41
Winfree, Gavin
SO
Matanzas
11:54.57
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
42
Thompson, Joshua
SO
Columbia
11:55.72
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
43
Hulen, Paul
JR
Menendez
11:56.64
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
44
Beardsley, Jeremiah
SO
Gulf Breeze
11:57.11
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
45
Rhea, Justin
JR
Mosley
11:57.92
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
46
Hanners, Elijah
FR
Milton
12:02.93
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
47
Brown, Jaden
FR
Riverside
12:37.03
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
48
LeBlanc, Kasen
FR
Orange Park
12:45.13
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
49
Flanigan, Jaylon
SO
Ed White
12:46.06
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
50
Gamble, Jeremiah
FR
Ed White
13:00.70
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Tang, Lillee
SR
Leon
11:36.05
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
2
White, Lindy
JR
Ponte Vedra
11:39.33
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Ross, Daisy
SO
Ponte Vedra
11:41.66
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Holmquist, Rylan
JR
St. Augustine
11:48.21
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Lawrence, Katelyn
JR
St. Augustine
11:50.56
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Carmichael , Elyse
SO
Washington (Pensacola)
11:58.92
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
7
Bushkell, Sofia
SO
Ponte Vedra
11:59.61
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Kilgore, Brylie
SR
Choctawhatchee
12:05.92
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
9
Vega, Hilaree
JR
Ponte Vedra
12:10.45
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Knotts, Allie
JR
Fleming Island
12:22.13
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
11
Lewis, Clifton
FR
Leon
12:26.88
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
12
Robinson, Mallory
SR
Leon
12:27.22
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Crevasse, Lily
FR
St. Augustine
12:31.47
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
14
O'Grady , Belicia
SO
Fort Walton Beach
12:39.45
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
15
Feld, Marlea
JR
Fleming Island
13:02.46
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Wight, Elle
FR
Stanton
13:06.94
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
17
Reed, Victoriah
SO
Washington (Pensacola)
13:09.24
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
18
Sullivan, Matilda
FR
Gulf Breeze
13:22.65
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Lin, Sophia
JR
Fleming Island
13:34.92
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
20
Turner, Emily
FR
Ridgeview (OP)
13:35.46
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
21
Forbes, Mya
JR
Gainesville
13:49.86
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
22
Romero, Paloma
SO
Middleburg
13:50.13
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
23
Kimmell, Liana
FR
Gulf Breeze
13:58.62
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
24
Egorova, Maria
JR
Stanton
14:00.33
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
25
Alchi, Mena
SO
Stanton
14:01.39
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
26
Lobzun , Charity
SO
Fort Walton Beach
14:03.75
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
27
Paone, Giavanna
SR
Choctawhatchee
14:10.33
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
28
Webber, Nicole
SR
Gainesville
14:10.91
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
29
Savage, Elizabeth
FR
Fort Walton Beach
14:33.46
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
30
Banks, Ava
JR
Ridgeview (OP)
14:39.81
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
31
Irby, Nicole
JR
Gulf Breeze
14:46.59
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
32
Rivera, Tatiana
SO
Rickards
14:59.57
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
33
Dedolph, Gretchen
SR
Milton
15:36.35
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Alexander, Chelsy
FR
Pine Forest
15:49.16
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
35
Weber, Sadie
FR
Escambia
15:49.81
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
36
Rosen, Stella
FR
Rickards
16:24.88
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
37
Ebube, Agnus
SO
Rickards
17:01.97
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
38
Walker, Taylor
SO
Riverside
18:15.53
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Caldwell, Makayla
SR
Rickards
14.63
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
2
Fingall, Aysia
SR
Mosley
14.75
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
2
Dixon, Cecilia
JR
Lincoln
14.75
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
4
Henderson, Ta'nae
SO
Pine Forest
14.89
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.9
5
Roberts, Angel
SR
Rickards
15.36
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
6
Kennedy, Alexandria
SR
Leon
15.46
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
7
Engel, Kayden
SR
Washington (Pensacola)
15.54
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.9
8
Crowe, Sasha
JR
Ponte Vedra
16.12
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
9
Abbasi, Aaliyah
SO
Orange Park
16.27
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-0.9
10
Nance, Taylor
JR
Rickards
16.48
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
11
Daise, Ashayla
SO
Pine Forest
16.52
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.9
12
Youngman, Jordan
JR
Matanzas
16.64
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
13
Edwards, Adrienne
SO
Ponte Vedra
16.93
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
14
Miller, Leilani
JR
Riverside
16.96
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-0.9
15
Jackson, Aniya
JR
Pine Forest
16.97
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.5
16
Burns, Armani
SO
St. Augustine
16.99
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
17
Powell, Mozelle
JR
Gulf Breeze
17.47
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.9
18
Diebenow, Atlantic
SR
Ponte Vedra
17.52
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
19
Rhodes, Alajiah
FR
Riverside
17.54
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-0.9
20
Washington, Alyssa
JR
Escambia
17.80
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.9
21
Benda, Adan
FR
Ridgeview (OP)
17.81
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.1
22
Larson, Aydan
JR
Fleming Island
17.84
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
22
Gilliard, Janyiha
FR
Menendez
17.84
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.1
24
Lee, Hattie
SO
Milton
17.87
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.9
25
Benton, Tristany
SO
Gulf Breeze
17.88
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.5
26
Hemenway, Alima
SR
Lincoln
17.92
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
27
Jones, Jaden
SO
Menendez
17.98
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
28
Petrosky, Anastasia
SO
Ridgeview (OP)
18.06
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-1.8
29
Paulson , Kaylee
FR
Fort Walton Beach
18.19
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.5
30
Duty, Miriam
JR
Lincoln
18.25
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.7
31
Brooks, Sierra
JR
Washington (Pensacola)
18.43
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.9
32
Beam, Ashley
JR
Gulf Breeze
18.85
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.5
33
Joseph, Katelynn
FR
Orange Park
18.96
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-0.9
34
Holbrook , Isabela
JR
Fort Walton Beach
19.24
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.9
35
Aranda, Breonna
FR
Clay
19.30
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.1
36
Carter, Hope
SR
Orange Park
19.35
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-0.9
37
Jones, Kamariana
JR
Choctawhatchee
19.64
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.5
38
Bradley, Layla
FR
Washington (Pensacola)
19.79
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.5
38
Toner, Skye
SO
Milton
19.79
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.5
40
Graham, Mollie
JR
Westside
19.80
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-0.9
41
Rot, Jessie
FR
Menendez
19.84
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.1
42
Birr, Tatiana
SR
Choctawhatchee
20.42
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.5
43
Simmons, Treneisha
JR
Westside
20.45
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-0.9
44
Hulsey, Cheyenne
SR
Matanzas
21.07
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.1
45
Braflat, Meissa
SR
Matanzas
21.32
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.1
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Dupree, Mehki
SR
Washington (Pensacola)
14.33
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
2
Grace, Rance
JR
Lincoln
14.93
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.3
3
Robinson, Teddy
SR
Washington (Pensacola)
14.96
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
4
Porter, Keshawn
SR
Westside
15.13
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.5
5
Cook, Brenden
SR
Fleming Island
15.31
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.3
6
Verger, Nethan
FR
Orange Park
15.66
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.5
7
Dixon, Samuel
SR
Fort Walton Beach
15.89
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
8
Otten, Lance
SO
Gulf Breeze
15.97
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
9
Montero, Enrico
SR
Fleming Island
16.02
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.3
10
Jimenez, Jarrell
JR
Ponte Vedra
16.11
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.3
11
Craggette, Elijah
SR
Orange Park
16.16
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.5
12
Mason, Jereden
FR
Terry Parker
16.17
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.5
12
Barfield, Timothy
JR
Orange Park
16.17
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.5
14
Miller, Ben
SO
Ponte Vedra
16.18
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.3
15
Purify III, James
SR
Pine Forest
16.19
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
16
Seaton, Ryan
SR
Choctawhatchee
16.27
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
17
Walker, Thomas
SR
Columbia
16.33
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.3
18
Rogers, Wyatt
SR
Ponte Vedra
16.48
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.3
19
Hall, Kameron
JR
Rickards
16.49
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.3
20
Lackey, Randall
SR
Milton
16.58
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
21
Rodgers, Jarius
FR
Fleming Island
16.61
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.3
22
Gee, Anthony
FR
Pine Forest
16.63
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2.0
23
Gaither, Isaiah
SO
Gainesville
16.88
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.3
23
Phan, Sophathan
JR
Matanzas
16.88
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.3
25
Steben, James
JR
Choctawhatchee
17.46
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.6
26
SUJIT, AARYAN
SR
Stanton
17.50
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.5
27
McLean, Colton
JR
Mosley
17.57
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.3
27
Phillips, Caleb
SR
Terry Parker
17.57
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.5
29
Jones, Lloyd
SR
Matanzas
17.65
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-2.2
30
Bartley, Jacob
SO
Fort Walton Beach
17.80
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.6
31
Fuqua, Da'marien
SO
Pine Forest
17.96
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.6
32
Skylark, Tayshaun
JR
Fort Walton Beach
18.22
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.6
33
Lane, Chandler
SR
Matanzas
18.24
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-2.2
34
Beliard, Jerry
FR
Terry Parker
18.26
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
-2.7
35
Blackmon, Kentrell
JR
Mosley
18.31
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-2.3
36
Light, Coda
SR
Ridgeview (OP)
18.40
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-0.3
37
Gibson, Brantley
SR
Rickards
18.64
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.9
38
Stallworth, Dav'eyon
JR
Washington (Pensacola)
18.71
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.6
39
Zediker, Isaac
JR
Mosley
19.09
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.9
40
Middendorf, Kiefer
SR
Milton
19.11
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.6
41
Arnold, Rashado
SO
Rickards
19.15
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
-0.9
42
Batiste, Marquel
FR
Choctawhatchee
19.21
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.6
43
Stevens, Luke
SR
Menendez
19.31
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-2.2
44
Seeley, Tristan
JR
Gulf Breeze
19.48
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
0.6
45
Cauthen, Maximus
SO
Escambia
19.49
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
46
Sexton, Jasper
SO
Milton
19.58
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
47
Johnson, Deshawn
JR
Escambia
19.61
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1.4
48
Roseme, Keensdee
FR
Middleburg
20.45
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-2.2
49
Blanco, Brady
FR
Menendez
23.35
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
-2.2
400 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Jimenez, Jarrell
JR
Ponte Vedra
55.81
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
2
Grace, Rance
JR
Lincoln
56.02
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Dixon, Samuel
SR
Fort Walton Beach
56.36
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
4
Rogers, Wyatt
SR
Ponte Vedra
56.42
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Barfield, Timothy
JR
Orange Park
56.92
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
6
Robinson, Teddy
SR
Washington (Pensacola)
57.24
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
7
Montero, Enrico
SR
Fleming Island
57.38
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Rochelle, Tayeshawn
SO
Gainesville
57.81
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Jackson, Malek
SR
Leon
57.96
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
10
Hall, Kameron
JR
Rickards
59.21
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Seaton, Ryan
SR
Choctawhatchee
59.68
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Purify III, James
SR
Pine Forest
59.69
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Miller, Anton
FR
Lincoln
1:00.03
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
14
Lane, Chandler
SR
Matanzas
1:00.22
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
15
Craggette, Elijah
SR
Orange Park
1:00.66
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
16
Lackey, Randall
SR
Milton
1:01.36
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Phan, Sophathan
JR
Matanzas
1:01.36
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Gibson, Brantley
SR
Rickards
1:01.41
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
19
Cauthen, Maximus
SO
Escambia
1:01.77
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
20
Mckire, Kaden
JR
Columbia
1:02.33
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Arnold, Rashado
SO
Rickards
1:02.70
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
22
Knight, Ethan
JR
Lincoln
1:02.90
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
23
Resurreccion, Tyler
SR
Choctawhatchee
1:02.98
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
24
Zediker, Isaac
JR
Mosley
1:03.09
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
25
Batiste, Marquel
FR
Choctawhatchee
1:03.63
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
26
Otten, Lance
SO
Gulf Breeze
1:03.71
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
27
Datilus, Carlder
SO
Orange Park
1:03.72
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
28
Phillips, Caleb
SR
Terry Parker
1:03.73
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
29
Stevens, Luke
SR
Menendez
1:04.66
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
30
Peter, Xavier
SO
Leon
1:04.73
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Udell, Omarion
SO
Columbia
1:04.81
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
32
Johnson, Deshawn
JR
Escambia
1:04.88
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
33
Bartley, Jacob
SO
Fort Walton Beach
1:05.15
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Sexton, Jasper
SO
Milton
1:05.69
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
35
Williams, Ryan
SR
Ridgeview (OP)
1:06.01
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
36
Jones, Lloyd
SR
Matanzas
1:06.12
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
37
Middendorf, Kiefer
SR
Milton
1:06.16
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Skylark, Tayshaun
JR
Fort Walton Beach
1:06.77
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
39
Landry, Daniel
JR
Washington (Pensacola)
1:08.39
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Pettway, Ka'javian
FR
Pine Forest
1:08.75
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
41
Mason, Jereden
FR
Terry Parker
1:09.07
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
42
Beckstead, Ganyon
SO
Menendez
1:10.24
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
43
Seeley, Tristan
JR
Gulf Breeze
1:10.91
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
44
Massey, Tristen
SO
Menendez
1:11.47
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
45
Fuqua, Da'marien
SO
Pine Forest
1:11.97
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
46
Rivera, Jesuam
SO
Washington (Pensacola)
1:12.10
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
47
Casseus, Vince
SR
Ridgeview (OP)
1:12.30
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
48
Granger, Jaylen
JR
Ed White
1:12.99
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
49
Beliard, Jerry
FR
Terry Parker
1:17.50
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
400 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Fingall, Aysia
SR
Mosley
1:03.88
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
2
Engel, Kayden
SR
Washington (Pensacola)
1:03.90
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3
Nance, Taylor
JR
Rickards
1:05.67
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Youngman, Jordan
JR
Matanzas
1:06.11
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Crowe, Sasha
JR
Ponte Vedra
1:06.14
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Fons de la Rica, Marina
SO
Gainesville
1:08.07
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
7
Carter, Hope
SR
Orange Park
1:09.79
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
8
Larson, Aydan
JR
Fleming Island
1:09.90
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
9
Oxendine, Iyana
FR
Menendez
1:10.27
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Roberts, Angel
SR
Rickards
1:10.88
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Jordan, Trinity
FR
Pine Forest
1:10.98
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Humayun, Selena
FR
Lincoln
1:11.68
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Gee, Dezire
SR
Pine Forest
1:11.85
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Jackson, Aniya
JR
Pine Forest
1:12.76
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
15
Washington, Alyssa
JR
Escambia
1:12.81
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Jones, Kamariana
JR
Choctawhatchee
1:12.91
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
17
Skidmore, Abigail
JR
St. Augustine
1:13.04
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Hall, Kylie
FR
Rickards
1:13.64
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
19
Diebenow, Atlantic
SR
Ponte Vedra
1:13.65
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
20
Abbasi, Aaliyah
SO
Orange Park
1:14.88
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Hemenway, Alima
SR
Lincoln
1:15.17
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
22
Paulson , Kaylee
FR
Fort Walton Beach
1:15.24
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
23
Benton, Kira
SR
Gulf Breeze
1:15.39
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
23
Birr, Tatiana
SR
Choctawhatchee
1:15.39
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
25
Lee, Hattie
SO
Milton
1:15.99
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
26
Benda, Adan
FR
Ridgeview (OP)
1:16.35
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
27
Jones, Jaden
SO
Menendez
1:17.03
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
28
Petrosky, Anastasia
SO
Ridgeview (OP)
1:17.05
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
29
Beam, Ashley
JR
Gulf Breeze
1:17.43
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
30
Lock, Dayla
SO
Gainesville
1:17.98
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Miller, Leilani
JR
Riverside
1:18.20
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
32
Hulsey, Cheyenne
SR
Matanzas
1:18.70
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
33
Toner, Skye
SO
Milton
1:19.42
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Sturdivant, Alithiah
SR
Escambia
1:19.65
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Gray, Tyana
FR
Washington (Pensacola)
1:19.65
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
36
Braflat, Meissa
SR
Matanzas
1:20.93
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
37
Dames, Jumaria
SO
Riverside
1:21.40
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
38
Watts, Shanti
SO
Washington (Pensacola)
1:22.34
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
39
Holbrook , Isabela
JR
Fort Walton Beach
1:22.95
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Rot, Ashley
SR
Menendez
1:27.25
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
41
Joseph, Katelynn
FR
Orange Park
1:30.29
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
42
Smith, Nickayla
SO
Englewood
1:37.85
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
43
Wilson, Breyana
JR
Englewood
1:39.86
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Choctawhatchee
41.54
Johnson
,
Tabb
,
Burks
,
Tyson
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2
Leon
41.62
Bighem
,
Brown
,
Micharl
,
Jackson
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Washington (Pensacola)
42.04
Jenkins
,
Dupree
,
Morrell
,
Harris
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
4
Lincoln
42.19
McClellan
,
Grace
,
Thompson
,
Ross
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
5
Rickards
42.39
Jones
,
Quallo lll
,
Thomas
,
Giddens
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
6
Westside
42.95
Green
,
Taylor
,
Porter
,
Wyche
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
6
Fleming Island
42.95
Broughton
,
Singleton
,
Jackson
,
Cook
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Orange Park
43.12
Restall
,
Chambers
,
Brown
,
Thomas
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
9
Escambia
43.28
Mitchell
,
Mayo
,
Luster
,
Killette
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
10
Milton
43.47
Lackey
,
Cottrell
,
Carnegia
,
Anderson
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
11
Stanton
43.84
Foster
,
Silney
,
Sujit
,
Musa
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
12
Ed White
43.90
Steward
,
Johnson
,
Thomas
,
Washington
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
13
Clay
44.00
Thomas
,
Williams
,
Burke
,
Hilaire
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
14
Fort Walton Beach
44.34
Edwards
,
Burroughs
,
Vaughn
,
Nolasco
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
15
Pine Forest
44.36
Bryant
,
Glover
,
Watkins
,
Johnson
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Matanzas
44.48
Nocero
,
Langford
,
Vogel
,
Gaines
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Ponte Vedra
44.68
Sunas
,
Hiley
,
Madson
,
Starks
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Columbia
44.70
Pope
,
Udell
,
Miller
,
Cascen
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
19
Terry Parker
44.80
Lee
,
Glover
,
Dorsey Jr
,
Williams
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
20
Gulf Breeze
44.95
Frazee
,
Dannreuther
,
Struckel
,
Dahlem
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
21
Ridgeview (OP)
45.15
Marshall
,
Cunningham
,
Baptiste
,
Cion
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
21
Gainesville
45.15
Nelson
,
Young Jr
,
Ferguson
,
Rochelle
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
23
Mosley
45.18
White
,
Maulden
,
Tynan
,
Arboleda
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
24
Riverside
48.59
Brandon
,
Johnson
,
Griffin
,
Kirkpatrick
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Pine Forest
48.16
Howard
,
Bargaineer
,
Henderson
,
Gee
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2
Leon
48.68
Kennedy
,
Haggins
,
Marshall
,
Lofton
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Gainesville
48.90
Goston
,
Gibson
,
Ouko-Omondi
,
Vreen
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Washington (Pensacola)
49.02
Rutledge
,
Brooks
,
Kidd
,
Stallworth
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
5
Fleming Island
49.66
Wiggins
,
Berkley
,
Larson
,
Shavers
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Choctawhatchee
49.74
Downs
,
Hardy
,
Lampon
,
Lindsey
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
7
Westside
49.87
Fanning
,
Brown
,
Taylor
,
Brown
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
8
Columbia
50.50
Smith
,
Foster
,
Hunter
,
White
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Fort Walton Beach
50.67
Holbrook
,
Sims
,
Kerlin
,
Paige
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
10
Rickards
50.77
Washington
,
Caldwell
,
Jones
,
Williams
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Orange Park
51.30
Brown
,
Johnson
,
Johnson
,
Williams
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
12
Clay
51.41
Parks
,
Whitfield
,
Aranda
,
Reese
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
13
Matanzas
51.68
Wright
,
Burgess
,
Dayton
,
Gaines
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
14
Milton
52.21
Lee
,
Scott
,
Ard
,
Villagran
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
15
St. Augustine
52.35
Grupee
,
Williams
,
Burns
,
Williams
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Ridgeview (OP)
52.57
Lee
,
Miller
,
Baugh
,
Taravine
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Riverside
53.24
Williams
,
Rhodes
,
Higgins
,
Barr
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
18
Gulf Breeze
53.32
Seeley
,
Goetz
,
Musca
,
Jones
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Middleburg
53.70
Myrick
,
Herren
,
Bryan
,
Marshall
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
20
Stanton
53.80
Abram
,
Batts
,
Wakefield
,
Pierre-Louis
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Ponte Vedra
54.94
Madaffari
,
Ricchini
,
Starks
,
Diebenow
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Rickards
3:18.24
Quallo lll
,
Richardson
,
Hall
,
Greenwood
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
2
Lincoln
3:20.84
Grace
,
Buckles
,
Henry
,
Jones
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Choctawhatchee
3:24.56
Whidbee
,
Hollins
,
Collins
,
Tabb
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
4
Ponte Vedra
3:24.67
Starks
,
Rogers
,
MacGilvray
,
Jimenez
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Fleming Island
3:26.31
Montoya
,
Ivey
,
Mollicone
,
Broughton
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Ed White
3:28.25
Patterson
,
Bacon
,
Myles
,
Mays
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
7
Orange Park
3:28.39
Barfield
,
Chambers
,
Brown
,
Thomas
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
8
Escambia
3:30.32
Mitchell
,
Sgarlata
,
VanRoten
,
Boykins
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
9
Gainesville
3:30.78
Young Jr
,
Rochelle
,
Seavers
,
Ferguson
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
10
Fort Walton Beach
3:31.46
Dixon
,
Light
,
Von Ahnen
,
Endt
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
11
Leon
3:33.39
Moore
,
Hepburn
,
Adams
,
Grignon
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
12
Matanzas
3:33.46
Phan
,
Lane
,
Vogel
,
Langford
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
13
Washington (Pensacola)
3:34.82
Morrell
,
Campbell
,
Robinson
,
Pulliam
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Mosley
3:36.24
Reed
,
Storevik
,
Kyle
,
Keys
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
15
Pine Forest
3:36.43
Gracia
,
Gee
,
Watkins
,
Purify III
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Milton
3:36.73
Thompson
,
Shuler
,
Roth
,
Morato
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
17
Ridgeview (OP)
3:37.11
Brown
,
Rivera-Segarra
,
Willis
,
Matz
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Gulf Breeze
3:39.92
Abbott
,
Dahlem
,
Kahkonen
,
Lim
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Columbia
3:45.32
Rodriguez
,
Newton
,
Mckire
,
Matsubara
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Stanton
3:45.60
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Riverside
3:49.39
Richburg
,
Chaplin
,
Epps
,
Williams
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
22
Menendez
3:50.80
Souza
,
Pierce
,
Korphage
,
Nelson
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Matanzas
4:02.78
Howard
,
Miller
,
Sommer
,
Youngman
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
2
Ponte Vedra
4:03.32
Crowe
,
Darnell
,
Richards
,
Chiqounis
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Fort Walton Beach
4:10.08
Hebson
,
Knowlton
,
Daldine
,
Holliness
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
4
Washington (Pensacola)
4:11.53
Brooks
,
Jones
,
Bynum
,
Williams
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
5
Gainesville
4:12.66
Robertson
,
Forbes
,
Fons de la Rica
,
Vreen
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
6
St. Augustine
4:14.56
Skidmore
,
Barton
,
Geter
,
Ferguson
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Choctawhatchee
4:15.58
Boyle
,
Downs
,
Medina
,
Jones
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
8
Mosley
4:16.53
von Wattenwyl
,
Carlos
,
Hammack
,
Fingall
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Leon
4:16.57
Lofton
,
Magee
,
McLane
,
Lawrence
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
10
Columbia
4:17.66
Simpson
,
Candler
,
Foster
,
Smith
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Fleming Island
4:17.90
Larson
,
Miles
,
Reynolds
,
Scott
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
12
Pine Forest
4:18.03
Gee
,
Howard
,
Jordan
,
Rudolph
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Orange Park
4:20.99
Henry
,
Johnson
,
Johnson
,
Williams
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
14
Rickards
4:22.34
Fulton
,
Hall
,
Morris
,
Williams
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
15
Escambia
4:28.70
Dixon
,
Washington
,
Sturdivant
,
Liu
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Riverside
4:30.70
Williams
,
Coley
,
Young
,
Shuford
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
17
Menendez
4:33.28
Berenguer
,
Miller
,
Newsome
,
Yee
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Gulf Breeze
4:35.49
Hood
,
Torres
,
Hendricks
,
Mancuso
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Lincoln
4:37.23
Heartsfield
,
Dixon
,
Allen
,
Brumfield
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Stanton
4:39.27
Pierre-Louis
,
Batts
,
Fevrier
,
Wakefield
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Milton
4:48.01
Ard
,
Downing
,
Yetts
,
Villagran
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
22
Terry Parker
4:49.49
Jones
,
Hadley
,
Slaughter
,
Hicks
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
23
Ridgeview (OP)
5:01.67
Blaylock
,
Petrosky
,
McMaster
,
Benda
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Choctawhatchee
8:07.96
Cutler
,
Brainerd
,
Smith
,
Hollins
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2
Fort Walton Beach
8:10.12
Endt
,
Rising
,
Light
,
Chastain
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3
Fleming Island
8:20.51
Myers
,
Keester IV
,
Montoya
,
Mollicone
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Lincoln
8:22.34
Harry
,
Goodman
,
Thomas
,
Smith
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
5
Ponte Vedra
8:30.00
Green
,
Fasanelli
,
Andrade Brinsko
,
Circelli
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Rickards
8:34.15
Greenwood
,
Jones
,
Parker
,
Hughes
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
7
Columbia
8:34.28
Rodriguez
,
Newton
,
McLeod
,
Matsubara
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
8
Mosley
8:36.07
Craine
,
Pollack
,
Waddell
,
Little
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
St. Augustine
8:36.38
Cernese
,
Washburn
,
Swesey
,
Mantei
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Ridgeview (OP)
8:37.74
Rodriguez
,
Mess
,
Matz
,
Mess
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
11
Stanton
8:41.62
Lee
,
Thorne
,
Monroy
,
Syla
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
12
Gulf Breeze
8:42.22
Clark
,
Watson
,
Wyse
,
Lim
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Orange Park
8:51.81
Gaskin
,
Van De Water
,
Mayfield
,
Lester
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
14
Westside
8:55.63
Ben
,
Bridges
,
Drake-Jackson
,
Robinson
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
15
Menendez
8:56.82
Korphage
,
Molloy
,
Lawrence
,
Sivyer
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Pine Forest
9:06.32
Purify III
,
Gracia
,
Screws
,
Hoyle
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
17
Clay
9:07.46
Jewell
,
Sanders
,
Ducatel
,
Luke
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Riverside
9:12.80
Richburg
,
Wright
,
Graham
,
Williams
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
19
Leon
9:22.38
Moore
,
Olimb
,
Starks
,
Winsor
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Ed White
9:28.17
Dennis
,
Perry
,
Thang
,
Henderson
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Milton
9:35.66
Clement
,
Hanners
,
Rouse
,
Sanchez
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
22
Matanzas
9:47.89
Hyatt
,
Keeney
,
Ciardi
,
Beyrer
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
23
Englewood
9:51.20
Whittingham
,
Hall
,
Bradley
,
Jones III
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
24
Washington (Pensacola)
10:21.46
Lavery
,
Strickland
,
Sinclair
,
Schwartz
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Fort Walton Beach
9:47.16
Knowlton
,
Curtis
,
O'Grady
,
Hebson
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2
Leon
10:04.53
Moore
,
Sims
,
Robinson
,
Lewis
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Choctawhatchee
10:07.38
Boyle
,
Kilgore
,
Medina
,
Harter
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
4
Ponte Vedra
10:20.02
Epstein
,
Tackling
,
Darnell
,
Ross
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Lincoln
10:24.05
Brumfield
,
Heartsfield
,
Wright
,
Williams
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
6
Rickards
10:35.79
Fulton
,
Hall
,
Morris
,
Rivera
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
7
Pine Forest
10:36.62
Rudolph
,
Howard
,
Carmona
,
Huey
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
8
Gainesville
10:39.14
Forbes
,
Rosselle
,
Forbes
,
Webber
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
St. Augustine
10:45.72
Skidmore
,
Conroy
,
Tesori
,
Voutour
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Gulf Breeze
11:08.92
Gelsinon
,
Tavai
,
McCollum
,
Musca
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
11
Stanton
11:10.92
Miller
,
Wiesner
,
Egorova
,
Lundahl
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
12
Orange Park
11:25.37
Wages
,
Wilson
,
Schaefer
,
Carter
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
13
Mosley
11:37.14
von Wattenwyl
,
Mody
,
Logue
,
Hammack
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
14
Fleming Island
11:47.33
Thompson
,
Scott
,
Scherer
,
Reynolds
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
15
Clay
12:04.53
Moran
,
Allbritton
,
Mello
,
Middleton
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Ridgeview (OP)
12:25.66
Banks
,
Thomas
,
Turner
,
Blaylock
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Milton
12:28.49
Clement
,
White
,
Yetts
,
Sutherlin
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
18
Washington (Pensacola)
12:48.99
Briggs
,
Watts
,
Francis
,
Bradley
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Riverside
13:05.25
Gutierrez-Jimen
,
Washington
,
Bolden
,
Shuford
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
20
Menendez
13:13.56
Yee
,
Kelbert
,
Pope
,
Boss
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stallworth, Dav'eyon
JR
Washington (Pensacola)
1.92m
6' 3.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1
Sapp, Jaden
SO
Mosley
1.92m
6' 3.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
1
Glover, Anthony
SR
Terry Parker
1.92m
6' 3.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
4
Porter, Keshawn
SR
Westside
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
4
Howard, Tylor
SO
Lincoln
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Speights, Jermaris
SR
Lincoln
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Pompey, Randall
JR
Rickards
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Russell, Chad
SO
Choctawhatchee
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
9
McLean, Colton
JR
Mosley
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Willis, T'Vario
JR
Ridgeview (OP)
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
9
Mckire, Kaden
JR
Columbia
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Quallo lll, Errol
SR
Rickards
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Kehayov, Martin
SR
Arnold
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
14
Jones ll, Darius
SO
Rickards
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
14
Burrell, Kendrick
JR
Washington (Pensacola)
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Jackson, Zavion
JR
Rickards
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
14
Martin, Sean
SO
Orange Park
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
14
Sermons, Trevion
SR
Orange Park
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
14
White, Demetrius
SR
Pine Forest
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Singleton, Kaylib
SO
Fleming Island
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
14
Noble, Chris
SO
Arnold
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
14
Lee, Chance
SR
Terry Parker
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
14
Landry, Daniel
JR
Washington (Pensacola)
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Vincent, Heath
SO
Gainesville
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
25
Scarver, Jalen
JR
Englewood
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
25
Anderson, Caleb
FR
Lincoln
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
25
Nuhu, Israel
SR
Ponte Vedra
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
25
Hankinson , Vontrell
SR
Gainesville
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
25
Roth, Damien
SR
Milton
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
25
Crowley, Colin
SR
Ponte Vedra
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
31
Black, Lebarron
SO
Mosley
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Walker, Eli
SO
Menendez
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
31
Walker, Thomas
SR
Columbia
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Bacon, Alton
SO
Ed White
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
31
Nolasco, AB
SO
Fort Walton Beach
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
31
Beckstead, Ganyon
SO
Menendez
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
31
Micharl, Myrick
SR
Leon
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
38
Thomas, Issac
JR
Choctawhatchee
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Clement, Christian
SO
Milton
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Merritt, Robert
SO
Ponte Vedra
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
38
Bell, Lamari
FR
Columbia
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
38
Stone, Donovin
JR
Fort Walton Beach
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Baker, Ladarien
FR
Matanzas
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
38
Nelson, Kaden
SR
Menendez
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
38
Mutch, Earnest
SR
Ed White
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
46
Brooks, Dujon
JR
Fort Walton Beach
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
47
Monroe, Karsen
FR
Ridgeview (OP)
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
47
Ely, Reed
JR
Fleming Island
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
49
Watkins, DeShawn
FR
Ridgeview (OP)
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Engel, Kayden
SR
Washington (Pensacola)
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1
Hawkins , Brooke
SR
Fort Walton Beach
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3
Flores, Gabrielle
JR
Fleming Island
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Grant, Megan
SR
Ponte Vedra
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Miller, Talia
SO
Rickards
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
6
Haggins, Amelia
JR
Leon
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
6
Thompson, Madie
SR
Fleming Island
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Youngman, Jordan
JR
Matanzas
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Jones, Jaden
SO
Menendez
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Cass Napa, Sara
FR
Fort Walton Beach
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
8
Rutledge, Chanel
JR
Washington (Pensacola)
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
8
Cepero Vasallo, Jomy
SO
Mosley
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Benton, Tristany
SO
Gulf Breeze
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Risalvato, Anna Katherine
SR
Arnold
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Smith , McKenzie
SR
Rickards
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Everidge, Gracie
SO
Fort Walton Beach
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Dixon, Cecilia
JR
Lincoln
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
18
Foreman, Justice
JR
Pine Forest
1.37m
4' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
18
Roberts, Angel
SR
Rickards
1.37m
4' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
18
Bynum, Takia
JR
Washington (Pensacola)
1.37m
4' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
18
Jackson, Aniya
JR
Pine Forest
1.37m
4' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
18
Lopez, Adriana
JR
Menendez
1.37m
4' 6"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Holloway, Maleana
JR
Ridgeview (OP)
1.37m
4' 6"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Aylstock, Bria
JR
Gulf Breeze
1.37m
4' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
18
Kelly, Katherine
SO
Ponte Vedra
1.37m
4' 6"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
26
Manchester, Ella
SO
Menendez
1.32m
4' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
26
Thompson, Lillie
JR
Gulf Breeze
1.32m
4' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
26
Duty, Miriam
JR
Lincoln
1.32m
4' 4"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
29
McConico, Harmony
SO
Ed White
1.31m
4' 3.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
29
Bullard, Elizabeth
SR
Terry Parker
1.31m
4' 3.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
31
Carlos, Shaniyah
FR
Mosley
1.27m
4' 2"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Stevens, Anna
SO
Ponte Vedra
1.27m
4' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
31
Grant, Jacelyn
SO
St. Augustine
1.27m
4' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
34
Smith, Nickayla
SO
Englewood
1.26m
4' 1.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
34
Hicks, Amya
FR
Terry Parker
1.26m
4' 1.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
36
Aranda, Breonna
FR
Clay
1.22m
4' 0"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
37
Petrosky, Anastasia
SO
Ridgeview (OP)
1.17m
3' 10"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
McDonald, Jackson
SR
Milton
4.05m
13' 3.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
1
Scott, Landen
SR
Ponte Vedra
4.05m
13' 3.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
1
Gainer, Henry
SR
Ponte Vedra
4.05m
13' 3.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Jones ll, Darius
SO
Rickards
3.97m
13' 0.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
5
Baker, Connor
SR
Gulf Breeze
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
5
Desanto, Nicholas
JR
Ponte Vedra
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Gillaspy, Gideon
JR
Fleming Island
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Brown, Jazz Lee
SO
Washington (Pensacola)
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
9
Land, Johann
JR
Gulf Breeze
3.60m
11' 9.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
10
Sapp, Jaden
SO
Mosley
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
10
Gillan, Luc
SR
Menendez
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Knight, Ethan
JR
Lincoln
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Jones, Doug
SO
Rickards
3.30m
10' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Kirkland, Dylan
SO
Arnold
3.30m
10' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Coleman, Anthony
SO
Washington (Pensacola)
3.30m
10' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Dwyer, Reeve
SR
Fort Walton Beach
3.30m
10' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
17
Martin, Sean
SO
Orange Park
3.05m
10' 0"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
18
Coreil, Landon
SO
Arnold
3.00m
9' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
18
Black, Lebarron
SO
Mosley
3.00m
9' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Cobb, Elijah
SO
Orange Park
2.90m
9' 6.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Cayton, Gideon
SR
Washington (Pensacola)
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
21
Skylark, Tayshaun
JR
Fort Walton Beach
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
23
Taylor, Cam'ron
SO
Rickards
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
23
Williamson, Andres
SO
Ridgeview (OP)
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Duty, Miriam
JR
Lincoln
3.20m
10' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
2
Kelly, Katherine
SO
Ponte Vedra
3.15m
10' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Mazel, Elizabeth
SR
Gulf Breeze
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
3
Meehan, Leah
SO
Lincoln
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
5
Massie, Lyla
SO
Gulf Breeze
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
6
Daldine, Rachel
SR
Fort Walton Beach
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
7
Cepero Vasallo, Jomy
SO
Mosley
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
7
Gall, Natalie
SO
Gulf Breeze
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
7
Scribner, Olivia
SO
Arnold
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
7
Crews , Sara
SR
Fort Walton Beach
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
7
Leviston, Autumn
SR
Fleming Island
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
12
Rijsinghani, Tara
JR
Ponte Vedra
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
12
Swain, Jalissa
SR
Washington (Pensacola)
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Jordan, Trinity
FR
Pine Forest
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Stallworth, Destiny
SR
Washington (Pensacola)
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
White, Natalie
JR
Lincoln
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
16
Rot, Ashley
SR
Menendez
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Mazerac, Layla
FR
Orange Park
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
19
Logue, Lauren
SO
Mosley
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Nealy, Messiah
FR
Rickards
1.65m
5' 5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Berenguer, Maria
SO
Menendez
1.50m
4' 11"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Johnson, Isaiah
JR
Choctawhatchee
7.05m
23' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
2
Bighem, Isaiah
JR
Leon
6.76m
22' 2.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
3
Thompson, Derrick
SR
Lincoln
6.74m
22' 1.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
4
Glover, Anthony
SR
Terry Parker
6.66m
21' 10.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
5
Verger, Nethan
FR
Orange Park
6.61m
21' 8.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
6
Hilaire, Kenley
SR
Clay
6.60m
21' 8"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
7
Clardy, Ladarian
SO
Escambia
6.59m
21' 7.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
8
Gilbert, Malachi
SR
Washington (Pensacola)
6.54m
21' 5.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
9
Stockton, Seth
SR
Columbia
6.53m
21' 5.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
10
Datilus, Carlder
SO
Orange Park
6.52m
21' 4.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
11
Mayo, Cameron
JR
Escambia
6.34m
20' 9.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
12
Gainer, Henry
SR
Ponte Vedra
6.30m
20' 8"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
13
Ross, Kamren
SO
Lincoln
6.29m
20' 7.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
14
Baptiste, Chris
SR
Ridgeview (OP)
6.23m
20' 5.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
15
Edwards, J'Drian
SO
Fort Walton Beach
6.17m
20' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
16
Seaton, Ryan
SR
Choctawhatchee
6.14m
20' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
17
Fitchett, Austin
SO
Choctawhatchee
6.13m
20' 1.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
18
Killette, Trevion
JR
Escambia
6.11m
20' 0.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
19
Jackson, Zavion
JR
Rickards
6.10m
20' 0.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
20
Harris, Jalen
SR
Washington (Pensacola)
6.04m
19' 9.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
21
Crowley, Colin
SR
Ponte Vedra
6.02m
19' 9"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
22
Nolasco, AB
SO
Fort Walton Beach
6.01m
19' 8.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
23
Mckire, Kaden
JR
Columbia
5.91m
19' 4.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
24
Kyle, KJ
SR
Mosley
5.90m
19' 4.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
24
Amaker, James
SR
Westside
5.90m
19' 4.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
26
Johnson, Jamarcus
FR
Pine Forest
5.89m
19' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
27
Howard, Tumarcus
FR
Stanton
5.88m
19' 3.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
27
Taylor , Micajah
JR
Westside
5.88m
19' 3.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
29
Butler, Lucas
SR
Ponte Vedra
5.80m
19' 0.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
30
Redding, Braylon
SR
Riverside
5.75m
18' 10.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
31
Pratt, Maverick
SR
Middleburg
5.73m
18' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
32
Arboleda, Will
FR
Mosley
5.67m
18' 7.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
33
Sailor, Tyson
SO
Rickards
5.59m
18' 4.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
34
Lusk, Drake
JR
St. Augustine
5.58m
18' 3.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
35
Robinson, Kennith
FR
Matanzas
5.57m
18' 3.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
35
FOSTER, ALPHONSO
JR
Stanton
5.57m
18' 3.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
35
Sao, Jayden
JR
Matanzas
5.57m
18' 3.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
35
Frazee, Luke
SR
Gulf Breeze
5.57m
18' 3.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
39
Watson, Jason
JR
Menendez
5.54m
18' 2.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
40
Maulden, Greyson
SO
Mosley
5.50m
18' 0.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
41
Washington, Devon
SO
Milton
5.48m
17' 11.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
41
Smith, Antwon
FR
Westside
5.48m
17' 11.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
43
Morelus, Steven
SR
Ridgeview (OP)
5.47m
17' 11.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
43
Span, Elijah
FR
Fleming Island
5.47m
17' 11.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
43
Miller, Anton
FR
Lincoln
5.47m
17' 11.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
46
Marshall, Kimal
JR
Ridgeview (OP)
5.44m
17' 10.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
46
Burrell, Kendrick
JR
Washington (Pensacola)
5.44m
17' 10.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
48
Goswami, Chinmay
SR
Fleming Island
5.35m
17' 6.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
49
Walker, Thomas
SR
Columbia
5.33m
17' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
50
Stone, Donovin
JR
Fort Walton Beach
5.24m
17' 2.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Kennedy, Alexandria
SR
Leon
5.58m
18' 3.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
2
Hawkins , Brooke
SR
Fort Walton Beach
5.15m
16' 10.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
3
Dawkins, London
FR
Terry Parker
5.10m
16' 8.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
4
Henderson, Ta'nae
SO
Pine Forest
5.06m
16' 7.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
5
Fons de la Rica, Marina
SO
Gainesville
5.01m
16' 5.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
6
Downs, Wynter
SR
Choctawhatchee
4.99m
16' 4.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
7
Gaines, Olivia
JR
Matanzas
4.94m
16' 2.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
8
Aylstock, Bria
JR
Gulf Breeze
4.92m
16' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
9
Lopez, Adriana
JR
Menendez
4.90m
16' 1"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
9
Lawrence, Amaya
SO
Leon
4.90m
16' 1"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
9
Whitfield, Fiona
SR
Clay
4.90m
16' 1"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
12
Rutledge, Chanel
JR
Washington (Pensacola)
4.89m
16' 0.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
13
Lofton, Mariah
SO
Leon
4.88m
16' 0.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
14
Kidd, Katelyn
JR
Pine Forest
4.81m
15' 9.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
15
Miller, Avi
FR
Ridgeview (OP)
4.79m
15' 8.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
16
Edwards, Adrienne
SO
Ponte Vedra
4.77m
15' 7.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
17
Jones, Kiera
SO
Washington (Pensacola)
4.75m
15' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
17
Hardy, Khamauri
FR
Choctawhatchee
4.75m
15' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
19
Hall, Kylie
FR
Rickards
4.73m
15' 6.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
19
Jackson, Amariah
SR
Gainesville
4.73m
15' 6.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
19
Mckenzie, Tera
JR
Middleburg
4.73m
15' 6.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
22
Lovendale, Arianna
SR
Gulf Breeze
4.72m
15' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
22
Braxton, Blu
FR
Lincoln
4.72m
15' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
22
Smith, J'Liyn
FR
Columbia
4.72m
15' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
25
Lindsey, Saniy
FR
Choctawhatchee
4.63m
15' 2.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
25
Taravine, Ann-gellica
SO
Ridgeview (OP)
4.63m
15' 2.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
27
White, Stacy
SR
Columbia
4.62m
15' 2"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
28
Goston, Alira
SR
Gainesville
4.61m
15' 1.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
28
Williams, Damiyah
FR
Rickards
4.61m
15' 1.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
30
Batts, Aujenae
FR
Stanton
4.54m
14' 10.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
30
Slater, Toni
FR
Rickards
4.54m
14' 10.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
32
Young, Carissa
SO
Ridgeview (OP)
4.51m
14' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
32
Williams, Kiya
FR
St. Augustine
4.51m
14' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
32
Howard, Asia
SR
Lincoln
4.51m
14' 9.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
35
Simmons, Treneisha
JR
Westside
4.45m
14' 7.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
36
Parker, Ava
FR
Mosley
4.43m
14' 6.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
37
Williams, Leilani
SO
Riverside
4.42m
14' 6"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
38
Wells, Victoria
JR
Gulf Breeze
4.39m
14' 5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
39
Berenguer, Maria
SO
Menendez
4.38m
14' 4.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
40
Zayakosky, Ava
FR
Fleming Island
4.36m
14' 3.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
40
McLaughlin, Coretta
SO
Milton
4.36m
14' 3.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
42
Scott, Faith
SR
Milton
4.35m
14' 3.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
43
Downing, Romiayah
SO
Milton
4.31m
14' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
43
Brodie, Ora
SO
Fort Walton Beach
4.31m
14' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
45
Kerlin , Dawn
SR
Fort Walton Beach
4.28m
14' 0.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
46
Griffin , Naveah
FR
Westside
4.26m
13' 11.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
47
Abram, Rebecca
SO
Stanton
4.23m
13' 10.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
48
Johnson, Brandi
JR
Menendez
4.22m
13' 10.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
49
Brown, Qui'Aundra
SO
Westside
4.20m
13' 9.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
50
Barnette, Xiomara
JR
Mosley
4.17m
13' 8.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Stockton, Seth
SR
Columbia
14.43m
47' 4.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
2
Burks, Owen
SR
Choctawhatchee
13.98m
45' 10.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
3
Datilus, Carlder
SO
Orange Park
13.87m
45' 6.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
4
Muse, Jacob
SR
Choctawhatchee
13.76m
45' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
5
Seaton, Ryan
SR
Choctawhatchee
13.44m
44' 1.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
6
Frazee, Luke
SR
Gulf Breeze
12.98m
42' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
7
Jackson, Zavion
JR
Rickards
12.92m
42' 4.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
8
Jimenez, Jarrell
JR
Ponte Vedra
12.91m
42' 4.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
9
Mckire, Kaden
JR
Columbia
12.88m
42' 3.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
10
Clardy, Ladarian
SO
Escambia
12.86m
42' 2.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
11
Boykins, Demarcus
SO
Escambia
12.84m
42' 1.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
12
Jones, Kamari
JR
Rickards
12.72m
41' 8.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
13
McClellan, Dylan
SR
Lincoln
12.66m
41' 6.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
14
Cion, Nappoleon
SR
Ridgeview (OP)
12.63m
41' 5.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
15
Bighem, Elijah
JR
Leon
12.60m
41' 4.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
16
Crowley, Colin
SR
Ponte Vedra
12.56m
41' 2.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
17
Legg, Chris
SR
Washington (Pensacola)
12.55m
41' 2.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
18
Verger, Nethan
FR
Orange Park
12.45m
40' 10.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
19
Edwards, Malik
SR
Gainesville
12.04m
39' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
20
Redding, Braylon
SR
Riverside
11.85m
38' 10.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
21
Speights, Jerry
JR
Lincoln
11.76m
38' 7"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
22
Washington, Devon
SO
Milton
11.68m
38' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
23
Peter, Xavier
SO
Leon
11.55m
37' 10.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
24
Baptiste, Chris
SR
Ridgeview (OP)
11.54m
37' 10.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
25
Nuhu, Israel
SR
Ponte Vedra
11.52m
37' 9.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
26
Goswami, Chinmay
SR
Fleming Island
11.45m
37' 6.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
27
Lobzun, Tanner
SR
Fort Walton Beach
11.40m
37' 5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
28
Baker, Ladarien
FR
Matanzas
11.24m
36' 10.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
29
Beckstead, Ganyon
SO
Menendez
11.19m
36' 8.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
30
Kyle, Tashaun
JR
Mosley
10.98m
36' 0.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
31
Robinson, Kennith
FR
Matanzas
10.94m
35' 10.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
31
Morelus, Steven
SR
Ridgeview (OP)
10.94m
35' 10.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
33
Columbus, Jason
SR
Fort Walton Beach
10.87m
35' 8"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
34
Schwartz, Noah
SR
Washington (Pensacola)
10.82m
35' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
35
Pompey, Randall
JR
Rickards
10.75m
35' 3.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
36
Simpkins, Tryston
SO
Washington (Pensacola)
10.38m
34' 0.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
37
Masters, Owen
SR
Fort Walton Beach
10.27m
33' 8.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
38
Rexach, Andrew
JR
Middleburg
10.10m
33' 1.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Shavers, Mikayla
FR
Fleming Island
11.88m
38' 11.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
2
Kennedy, Alexandria
SR
Leon
11.45m
37' 6.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
3
Hawkins , Brooke
SR
Fort Walton Beach
11.32m
37' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
4
Henderson, Ta'nae
SO
Pine Forest
11.25m
36' 11"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
5
Miller, Avi
FR
Ridgeview (OP)
10.89m
35' 8.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
6
Lopez, Adriana
JR
Menendez
10.88m
35' 8.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
7
Gaines, Olivia
JR
Matanzas
10.85m
35' 7.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
8
Roberts, Angel
SR
Rickards
10.81m
35' 5.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
9
Engel, Kayden
SR
Washington (Pensacola)
10.77m
35' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
10
Jones, Darrah
SR
Rickards
10.58m
34' 8.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
11
Djemgou, Shirin
SO
Rickards
10.55m
34' 7.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
12
Wells, Victoria
JR
Gulf Breeze
10.48m
34' 4.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
12
Nance, Taylor
JR
Rickards
10.48m
34' 4.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
14
Lovendale, Arianna
SR
Gulf Breeze
10.46m
34' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
14
Edwards, Adrienne
SO
Ponte Vedra
10.46m
34' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
16
Fons de la Rica, Marina
SO
Gainesville
10.34m
33' 11.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
17
White, Stacy
SR
Columbia
10.19m
33' 5.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
18
Kidd, Katelyn
JR
Pine Forest
10.18m
33' 4.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
19
Jackson, Aniya
JR
Pine Forest
10.08m
33' 1"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
20
Taravine, Ann-gellica
SO
Ridgeview (OP)
10.05m
32' 11.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
21
Simmons, Treneisha
JR
Westside
9.89m
32' 5.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
21
Allen, Kennedi
SO
Lincoln
9.89m
32' 5.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
23
Young, Carissa
SO
Ridgeview (OP)
9.77m
32' 0.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
23
Aylstock, Bria
JR
Gulf Breeze
9.77m
32' 0.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
25
Lawrence, Amaya
SO
Leon
9.74m
31' 11.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
NWI
26
Ferguson , Zakiya
SR
St. Augustine
9.65m
31' 8"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
27
Frontus, Tamar
FR
Orange Park
9.44m
30' 11.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
28
Crews , Sara
SR
Fort Walton Beach
9.41m
30' 10.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
29
Dixon, Jakayla
SR
Escambia
9.37m
30' 9"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
30
Gooden, Olivia
SO
Menendez
9.32m
30' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
31
Joseph, Katelynn
FR
Orange Park
9.23m
30' 3.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
32
Rhodes, Alajiah
FR
Riverside
9.19m
30' 2"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
33
Batts, Aujenae
FR
Stanton
9.10m
29' 10.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
34
Everidge, Gracie
SO
Fort Walton Beach
9.09m
29' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
35
Yee, Kianna
JR
Menendez
9.01m
29' 6.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
36
Dallas, Coriah
FR
Orange Park
8.90m
29' 2.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
37
Dixon, Aiyana
SO
Escambia
8.79m
28' 10.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
38
Young, Janalah
FR
Riverside
8.70m
28' 6.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
NWI
39
McLaughlin, Coretta
SO
Milton
8.55m
28' 0.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
NWI
40
Giles, Jamaya
FR
Matanzas
8.15m
26' 9"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
NWI
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Dudley, La'Darion
SR
Lincoln
18.01m
59' 1.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
2
Swafford, Layne
SR
Ponte Vedra
16.68m
54' 8.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Lebowitz, Nathan
SR
Ponte Vedra
15.98m
52' 5.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Guarnera, Jake
JR
Ponte Vedra
15.69m
51' 5.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Haynes, Jaylen
SR
Riverside
14.49m
47' 6.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
6
Clark, Jordon
SR
Rickards
14.28m
46' 10.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
7
Collins, Ivyn
SR
St. Augustine
13.85m
45' 5.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Bostick, Vencent
JR
Lincoln
13.81m
45' 3.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Pettway, David
SR
Choctawhatchee
13.73m
45' 0.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
10
Cox, Bradyn
SR
Matanzas
13.70m
44' 11.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
11
Thomas, Marcel
SO
Pine Forest
13.57m
44' 6.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Scott, Kendrick
SO
Lincoln
13.54m
44' 5.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Underwood, Wyatt
SR
Middleburg
13.52m
44' 4.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
14
Martinez, Anthony
JR
Choctawhatchee
13.50m
44' 3.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
15
Goosby, Omar
SO
Clay
13.44m
44' 1.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Coughlin, Troy
SR
Gulf Breeze
13.08m
42' 11"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
17
Gilley, Kelvontae
SR
Rickards
13.06m
42' 10.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
18
Walker, Shamane
JR
Gulf Breeze
12.68m
41' 7.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Garner, Kenyon
JR
Rickards
12.58m
41' 3.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Session, Jalen
SR
Gainesville
12.55m
41' 2.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
21
Markoch, Wesley
FR
Fort Walton Beach
12.49m
40' 11.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
22
Lee, Chance
SR
Terry Parker
12.28m
40' 3.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
23
Royal, Markahl
SR
Riverside
12.10m
39' 8.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
24
Thompson, Warner
SR
Clay
12.06m
39' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
25
Neal, Michael
SR
Washington (Pensacola)
11.96m
39' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
26
Townsend, Earl
SR
Washington (Pensacola)
11.95m
39' 2.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
27
Fears , Jarvis
SR
Westside
11.91m
39' 1"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
28
Reeves, Brian
SO
Milton
11.78m
38' 7.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
29
Williams, Chavez
SO
Riverside
11.74m
38' 6.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
30
Denby, Luke
JR
Gulf Breeze
11.68m
38' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
31
Darnell, Ben
SO
Choctawhatchee
11.65m
38' 2.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
32
Gober, Dakota
SR
Middleburg
11.64m
38' 2.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
33
Philemon, Wilson
JR
Columbia
11.55m
37' 10.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
34
Theus-Vale, Jordan
FR
Matanzas
11.40m
37' 5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
34
Morse, Evan
JR
Columbia
11.40m
37' 5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
36
Lundahl, Caleb
SR
Stanton
11.38m
37' 4"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
37
Bradley, Nathan
JR
Englewood
11.20m
36' 9"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
38
Marcelin, Chris
SR
Ridgeview (OP)
11.00m
36' 1.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
39
Udell, Omarion
SO
Columbia
10.99m
36' 0.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
40
Strother, Ethan
FR
Terry Parker
10.98m
36' 0.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
41
Hamilton, Jeremiah
FR
Orange Park
10.97m
36' 0"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
42
Whitehurst, Derik
SR
Escambia
10.96m
35' 11.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
43
Bell, Kenneth
SO
Washington (Pensacola)
10.92m
35' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
43
Herrero-Clark, Aydin
FR
Mosley
10.92m
35' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
45
Robles, Kalani
SR
Middleburg
10.85m
35' 7.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
46
Light, Lucas
JR
Leon
10.84m
35' 6.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
47
Heinz, Felix
JR
Leon
10.78m
35' 4.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
48
Cox, Adyn
SR
Matanzas
10.61m
34' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
49
Reeves, James
JR
Milton
10.53m
34' 6.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
49
Raggins, Jadon
FR
Menendez
10.53m
34' 6.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Parker, Mychalea
JR
Orange Park
11.56m
37' 11.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
2
Mitchell, Jakarma
SO
Rickards
11.51m
37' 9.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Jones, Cassandra
SR
Pine Forest
11.43m
37' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
4
Hector, Ke'Leijah
SO
Riverside
11.21m
36' 9.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
5
Fuller, Ka'Nyah
SR
Leon
11.11m
36' 5.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
6
Tinajero, Kenya
SR
Clay
11.00m
36' 1.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Harbison, Annalee
SR
Clay
10.99m
36' 0.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
McSwain, Mia
SO
Choctawhatchee
10.65m
34' 11.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
9
Nuhu, Elizabeth
SO
Ponte Vedra
10.27m
33' 8.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Jairala, IsaBella
JR
Escambia
10.13m
33' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
11
Armstrong, Camille
JR
Rickards
9.90m
32' 5.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
12
Barradas, Alanna
SO
Gulf Breeze
9.88m
32' 5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Williams, R'layah
FR
St. Augustine
9.66m
31' 8.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
14
Martin, Jada
JR
Menendez
9.55m
31' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
15
Plummer, Alexis
SR
Choctawhatchee
9.49m
31' 1.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Taylor, Ashlee
SR
Fleming Island
9.48m
31' 1.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Bah, Margaret
SR
Riverside
9.43m
30' 11.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
18
Kidd, Katelyn
JR
Pine Forest
9.41m
30' 10.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Norris, Kyndall
SO
Columbia
9.40m
30' 10.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Heinz, Ava
SR
Ponte Vedra
9.39m
30' 9.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
21
Cameron, Brooke
SO
Ridgeview (OP)
9.32m
30' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
22
Pettus, Maur'kevia
SR
Pine Forest
9.30m
30' 6.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
23
Bruce, Amirah
FR
Rickards
9.24m
30' 3.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
24
Tolleson, Dana
SO
Milton
9.15m
30' 0.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
25
Mundy, Ervina
FR
Riverside
9.14m
30' 0"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
26
Gilliard, Janyiha
FR
Menendez
9.13m
29' 11.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
27
Underwood, Madison
SO
Middleburg
8.97m
29' 5.25"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
28
Felix, Carmon
JR
Stanton
8.50m
27' 10.75"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
29
Holliman, Jo'Kyrrah
JR
Menendez
8.23m
27' 0"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
30
Murphy, Madison
JR
Milton
8.22m
26' 11.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
31
Pendred, Emili
SR
Fort Walton Beach
8.20m
26' 11"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
32
Ardley, Tori
SO
Lincoln
8.16m
26' 9.25"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
33
Corner, Jasmine
SO
Washington (Pensacola)
8.08m
26' 6.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Smith, Janiyah
SR
Matanzas
8.06m
26' 5.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
35
Bussey, Mary
SO
Leon
8.02m
26' 3.75"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
36
Burnes, Cheyann
SR
Fleming Island
7.90m
25' 11"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
37
Miller, Kamryn
FR
Matanzas
7.81m
25' 7.5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
38
Thompson, Taylor
SR
Fleming Island
7.79m
25' 6.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
39
Collazo , Kyla
SO
Fort Walton Beach
7.78m
25' 6.25"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Woodworth, Madison
JR
Mosley
7.76m
25' 5.5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
41
Benton, Tristany
SO
Gulf Breeze
7.69m
25' 2.75"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
42
Anderson, Zanorhya
SR
Gainesville
7.62m
25' 0"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
43
Black, Allie
SR
Ridgeview (OP)
7.61m
24' 11.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
44
Washington , Lena
SO
Westside
7.55m
24' 9.25"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
45
Clinkscale, Avian
SO
Middleburg
7.44m
24' 5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
46
Desvignes, Kelise
FR
Orange Park
7.38m
24' 2.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
47
Hofmann, Tori
SO
Ridgeview (OP)
7.31m
23' 11.75"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
48
Graham, Disaya
SO
Terry Parker
7.30m
23' 11.5"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
49
Villarreal, Emily
SO
Middleburg
7.29m
23' 11"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
50
Lang, Josie
FR
Fort Walton Beach
7.20m
23' 7.5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Lebowitz, Nathan
SR
Ponte Vedra
57.67m
189' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
2
Cox, Bradyn
SR
Matanzas
47.11m
154' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Scott, Kendrick
SO
Lincoln
45.01m
147' 8"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Underwood, Wyatt
SR
Middleburg
43.98m
144' 3"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
5
Jackson, Ladarius
JR
Fleming Island
43.95m
144' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Price, Terry
SR
Ponte Vedra
43.33m
142' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Gober, Dakota
SR
Middleburg
41.29m
135' 5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
8
Gainer, Henry
SR
Ponte Vedra
39.19m
128' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
9
Cox, Adyn
SR
Matanzas
38.72m
127' 0"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Morse, Evan
JR
Columbia
38.38m
125' 11"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Tilghman, Wesley
JR
Mosley
38.07m
124' 11"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
12
Mason, Ajani
JR
Lincoln
37.92m
124' 5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Haynes, Jaylen
SR
Riverside
37.08m
121' 8"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
14
Otten, Lance
SO
Gulf Breeze
36.61m
120' 1"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
15
Neal, Michael
SR
Washington (Pensacola)
36.60m
120' 1"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Boccio , Michael
SR
Menendez
36.52m
119' 10"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Gilley, Kelvontae
SR
Rickards
36.19m
118' 9"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
18
Harris, Terryon
SR
Choctawhatchee
36.14m
118' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Robles, Kalani
SR
Middleburg
36.00m
118' 1"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
20
Udell, Omarion
SO
Columbia
35.84m
117' 7"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
20
Clark, Jordon
SR
Rickards
35.84m
117' 7"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
22
Uriostegui, Ismael
JR
Englewood
35.69m
117' 1"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
23
Harris-Schultz, Tyree
SO
Escambia
35.23m
115' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
24
Strong, Kamari
JR
Rickards
35.20m
115' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
25
Williams, Chavez
SO
Riverside
35.01m
114' 10"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
26
Darnell, Ben
SO
Choctawhatchee
34.60m
113' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
27
Merritt, Aijah
JR
Riverside
34.59m
113' 6"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
28
Fears , Jarvis
SR
Westside
34.52m
113' 3"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
29
Stephens, Chris
SR
Escambia
34.24m
112' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
30
Richardson, Noah
SO
Englewood
33.48m
109' 10"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
31
Masters, Owen
SR
Fort Walton Beach
33.41m
109' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
32
Gilchrist, Kmorie
SR
Terry Parker
33.08m
108' 6"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
33
Timpany, Oz
FR
Gulf Breeze
32.47m
106' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Herrero-Clark, Aydin
FR
Mosley
32.45m
106' 5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
35
Martinez, Anthony
JR
Choctawhatchee
32.07m
105' 2"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
36
Dominguez, Rolando
SO
Columbia
31.95m
104' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
37
Donaway, Cameron
JR
Milton
31.61m
103' 8"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
38
Purselley, Gabe
FR
Fort Walton Beach
30.68m
100' 8"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
39
Duty, Abraham
FR
Lincoln
30.05m
98' 7"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
40
Brown, Dwight
SR
Clay
29.98m
98' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
41
Heinz, Felix
JR
Leon
29.87m
98' 0"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
42
Taravine, Christian
JR
Ridgeview (OP)
29.67m
97' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
43
Ubben, Payton
SR
Fort Walton Beach
28.78m
94' 5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
44
Session, Jalen
SR
Gainesville
28.37m
93' 1"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
45
Light, Lucas
JR
Leon
28.18m
92' 5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
46
Thomas, Marcel
SO
Pine Forest
27.92m
91' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
47
Hamilton, Jeremiah
FR
Orange Park
27.90m
91' 6"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
48
Martin, Carlos
SO
Leon
26.65m
87' 5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
49
Henderson, Scott
SR
Stanton
26.52m
87' 0"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
50
Cox, Devon
SR
Terry Parker
25.62m
84' 1"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Harbison, Annalee
SR
Clay
39.74m
130' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
2
Underwood, Madison
SO
Middleburg
38.65m
126' 10"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Armstrong, Camille
JR
Rickards
33.93m
111' 4"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Jones, Cassandra
SR
Pine Forest
33.46m
109' 9"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
5
Fuller, Ka'Nyah
SR
Leon
31.37m
102' 11"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
6
Tinajero, Kenya
SR
Clay
31.32m
102' 9"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Bah, Margaret
SR
Riverside
30.75m
100' 11"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
8
Nesmith, Melaya
JR
Riverside
30.73m
100' 10"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
9
Parker, Mychalea
JR
Orange Park
30.53m
100' 2"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
10
McSwain, Mia
SO
Choctawhatchee
30.50m
100' 1"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
11
Heinz, Ava
SR
Ponte Vedra
29.43m
96' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
12
Pendred, Emili
SR
Fort Walton Beach
29.31m
96' 2"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
13
Williams, Hannah
JR
Columbia
28.34m
93' 0"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
14
Miller, Kamryn
FR
Matanzas
28.03m
91' 11"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
15
Williams, Indiya
SR
Pine Forest
28.00m
91' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
16
Reinheimer, Alexa
JR
Ponte Vedra
27.94m
91' 8"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
DeCristofaro, Layla
SO
Fleming Island
27.60m
90' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Jairala, IsaBella
JR
Escambia
27.10m
88' 11"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
19
Plummer, Alexis
SR
Choctawhatchee
26.68m
87' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
20
Jackson, Hallie
JR
Westside
26.14m
85' 9"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Mitchell, Jakarma
SO
Rickards
26.10m
85' 7"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
22
Turcic, Makenzie
SR
Milton
26.04m
85' 5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
23
Ball, Adriana
SO
Riverside
25.64m
84' 1"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
24
Djemgou, Shirin
SO
Rickards
25.26m
82' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
25
Cameron, Brooke
SO
Ridgeview (OP)
25.07m
82' 3"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
26
Nuhu, Elizabeth
SO
Ponte Vedra
25.06m
82' 3"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
27
Bowdry, Bryonna
SO
Matanzas
24.08m
79' 0"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
28
Graham, Disaya
SO
Terry Parker
23.82m
78' 2"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
29
Bailey, Kyleigh
SO
Fleming Island
23.42m
76' 10"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
30
Norris, Kyndall
SO
Columbia
23.21m
76' 2"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Stokes, Asyha
FR
Fort Walton Beach
23.14m
75' 11"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
32
Sims, Makala
SO
Fort Walton Beach
22.87m
75' 0"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
33
Mack, Peyton
FR
Milton
22.45m
73' 8"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Kekec, Melis
SO
Stanton
22.36m
73' 4"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
35
Minardo, Angelia
SR
Choctawhatchee
22.26m
73' 0"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
36
Smith, Xandria
SO
Escambia
22.18m
72' 9"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
37
Thompson, Taylor
SR
Fleming Island
22.13m
72' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
38
Copeland, Z'Ryan
SO
Orange Park
22.09m
72' 6"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
39
Barradas, Alanna
SO
Gulf Breeze
21.47m
70' 5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Smith, Janiyah
SR
Matanzas
21.27m
69' 9"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
41
Clinkscale, Avian
SO
Middleburg
21.22m
69' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
42
Tolleson, Dana
SO
Milton
20.91m
68' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
43
Kidd, Katelyn
JR
Pine Forest
20.86m
68' 5"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
44
Villarreal, Emily
SO
Middleburg
20.56m
67' 5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
45
Diebolt, Addison
FR
Gulf Breeze
20.36m
66' 9"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
46
Martin, Anna
SO
Washington (Pensacola)
20.11m
66' 0"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
47
Hofmann, Tori
SO
Ridgeview (OP)
19.73m
64' 9"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
48
Harris, Nia
SO
Lincoln
19.48m
63' 11"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
49
Phillips , Praise
SO
Washington (Pensacola)
18.54m
60' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
50
Woodworth, Madison
JR
Mosley
18.18m
59' 8"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
Javelin (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Jackson, Vincent
JR
Ponte Vedra
54.94m
180' 3"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
2
Tilghman, Wesley
JR
Mosley
49.03m
160' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
3
Melvin, Zachary
SR
Ponte Vedra
45.59m
149' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
4
Burks, Owen
SR
Choctawhatchee
43.25m
141' 11"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
5
Gainer, Henry
SR
Ponte Vedra
42.48m
139' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
6
Theus-Vale, Jordan
FR
Matanzas
41.75m
137' 0"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
7
Scannell, John Trip
SR
Fort Walton Beach
41.55m
136' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
8
Gibson, Alan
JR
Lincoln
41.51m
136' 2"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Bradsher, Taiylor
SO
Escambia
40.73m
133' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
10
Winters, Ja'Kari
SR
Rickards
39.65m
130' 1"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
11
Wheeler, Peyton
SR
Gulf Breeze
38.97m
127' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Lomaglio, Ryan
SR
St. Augustine
38.46m
126' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
13
Masters, Owen
SR
Fort Walton Beach
38.17m
125' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Mattair, Maverick
SR
Washington (Pensacola)
37.98m
124' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Lundahl, Caleb
SR
Stanton
37.98m
124' 7"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
16
Udell, Omarion
SO
Columbia
37.95m
124' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
17
Stockton, Seth
SR
Columbia
37.18m
122' 0"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
18
Robles, Kalani
SR
Middleburg
37.10m
121' 9"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
19
Lusk, Drake
JR
St. Augustine
36.72m
120' 6"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
20
Oruamabo, Damarius
SR
Riverside
36.47m
119' 8"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
21
Stevens, Luke
SR
Menendez
36.15m
118' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
22
Copelin, Connor
SO
Lincoln
36.14m
118' 7"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
23
Weiler, Clement
JR
Gainesville
36.02m
118' 2"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
24
Compton, Haeddon
JR
Fleming Island
35.68m
117' 1"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
25
Heinz, Felix
JR
Leon
35.37m
116' 0"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
26
Nelson, Kaden
SR
Menendez
35.11m
115' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
27
Cortes, Elias
JR
Ridgeview (OP)
34.90m
114' 6"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
28
Alloway, Mario
FR
Choctawhatchee
34.84m
114' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
29
Columbus, Jason
SR
Fort Walton Beach
33.94m
111' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
30
Clark, Jordon
SR
Rickards
33.79m
110' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Davis , Preston
SO
Westside
33.54m
110' 0"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
32
Noble, Chris
SO
Arnold
32.78m
107' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
33
Mays, Darrius
SR
Ed White
31.87m
104' 7"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
34
Phillips, Caleb
SR
Terry Parker
31.40m
103' 0"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
35
Royal, Markahl
SR
Riverside
31.16m
102' 3"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
36
Allen, Robert
SO
Pine Forest
31.04m
101' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
36
Cox, Bradyn
SR
Matanzas
31.04m
101' 10"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
38
Klidy, Austin
JR
Choctawhatchee
30.87m
101' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
39
Lumpkin, Cameron
FR
Columbia
30.25m
99' 3"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
40
Otten, Lance
SO
Gulf Breeze
29.30m
96' 1"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
41
Underwood, Wyatt
SR
Middleburg
28.79m
94' 5"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
42
Merritt, Aijah
JR
Riverside
28.40m
93' 2"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
43
Taravine, Christian
JR
Ridgeview (OP)
27.12m
89' 0"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
44
Harris-Schultz, Tyree
SO
Escambia
27.09m
88' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
45
Darity, Julius
JR
Lincoln
26.90m
88' 3"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
46
Bennetts, Macin
JR
Gulf Breeze
26.79m
87' 11"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
47
Thomas, Josh
SR
Fleming Island
26.26m
86' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
48
Maldonado Jr, Edson
JR
Gainesville
25.94m
85' 1"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
49
Alford, Reign
SO
Gainesville
25.30m
83' 0"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
50
Morgan, Jamari
JR
Rickards
24.97m
81' 11"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
Javelin (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Sims, Makala
SO
Fort Walton Beach
36.60m
120' 1"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
2
Madaffari, Isabella
JR
Ponte Vedra
36.04m
118' 3"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
3
Norris, Kyndall
SO
Columbia
30.11m
98' 9"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
4
Lott, Yasmin
JR
Fort Walton Beach
30.05m
98' 7"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
5
McSwain, Mia
SO
Choctawhatchee
27.35m
89' 9"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
6
Turcic, Makenzie
SR
Milton
26.68m
87' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
7
Abram, Rebecca
SO
Stanton
26.46m
86' 10"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
8
Noble, Caitlyn
SR
Arnold
26.29m
86' 3"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
9
Richards, Maya
JR
Ponte Vedra
26.26m
86' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
10
Moore, Camden
SO
Gulf Breeze
26.16m
85' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
11
Smith, Xandria
SO
Escambia
25.92m
85' 0"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
12
Howard, Asia
SR
Lincoln
25.41m
83' 4"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
13
Barnett, Bailynn
SR
Pine Forest
25.37m
83' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
14
Grant, Megan
SR
Ponte Vedra
25.33m
83' 1"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
15
Crowe, Sasha
JR
Ponte Vedra
25.16m
82' 6"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
16
Black, Allie
SR
Ridgeview (OP)
24.88m
81' 7"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
17
Oxendine, Marquesha
FR
Menendez
24.50m
80' 4"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
18
Mitchell, Jakarma
SO
Rickards
24.19m
79' 4"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
19
Sosa, Juliana
SO
Fleming Island
23.48m
77' 0"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
20
Hofmann, Tori
SO
Ridgeview (OP)
23.06m
75' 8"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
21
McLean, Lily
JR
Milton
22.72m
74' 6"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
22
Cameron, Brooke
SO
Ridgeview (OP)
22.61m
74' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
23
Manchester, Ella
SO
Menendez
22.33m
73' 3"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
24
Graham, Disaya
SO
Terry Parker
21.95m
72' 0"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
25
Shaw-Rease, Za'khiya
FR
Pine Forest
21.89m
71' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
26
Williams, Hannah
JR
Columbia
21.64m
71' 0"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
27
Saenz, Cameron
JR
Choctawhatchee
21.57m
70' 9"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
28
Nesmith, Melaya
JR
Riverside
21.33m
70' 0"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
29
Pettus, Maur'kevia
SR
Pine Forest
21.28m
69' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
30
Bussey, Mary
SO
Leon
20.94m
68' 8"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
31
Benton, Tristany
SO
Gulf Breeze
20.80m
68' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
32
Bowdry, Bryonna
SO
Matanzas
20.68m
67' 10"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
33
Dixon, Jakayla
SR
Escambia
20.53m
67' 4"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
34
Beatty, Jasmine
SR
Gulf Breeze
20.06m
65' 10"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
35
Ball, Adriana
SO
Riverside
19.78m
64' 11"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
36
Young, Morgan
JR
Choctawhatchee
19.58m
64' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
37
Yates, Leighton
SO
Stanton
19.45m
63' 10"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
38
Kekec, Melis
SO
Stanton
19.14m
62' 9"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
39
Taylor, Janyah
SO
Washington (Pensacola)
17.30m
56' 9"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
40
Dixon, Aiyana
SO
Escambia
17.12m
56' 2"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
41
Wright, Jordan
SR
Riverside
16.75m
54' 11"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
42
Smith, Janiyah
SR
Matanzas
16.35m
53' 8"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
43
Miller, Kamryn
FR
Matanzas
15.90m
52' 2"
FHSAA 3A District 4
Apr 26, 2023
44
Armstrong, Camille
JR
Rickards
15.37m
50' 5"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
45
Clark, Azayah
FR
Lincoln
14.89m
48' 10"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
46
Hearns, Zoe
JR
Lincoln
14.78m
48' 6"
FHSAA 3A District 2
Apr 21, 2023
47
Stokes, Asyha
FR
Fort Walton Beach
14.30m
46' 11"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
48
Mack, Peyton
FR
Milton
14.08m
46' 2"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023
49
Forde, Chyna
FR
Terry Parker
13.61m
44' 8"
FHSAA 3A District 3
Apr 27, 2023
50
Phillips , Praise
SO
Washington (Pensacola)
13.48m
44' 3"
FHSAA 3A District 1
Apr 21, 2023